На автодорогах Черкащини відремонтовано 8 тис. кв метрів пошкоджень

27 травня 2018, 09:18

На автомобільних дорогах державного значення в Черкаській області тривають роботи з експлуатаційного утримання доріг, інформує прес-служба САД в Черкаській області.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядним підприємством ДП «Черкаський облавтодор» з 17 по 24 травня, було ліквідовано майже 8 тис. кв. м деформацій та пошкоджень на автодорогах загального користування державного значення у Черкаській області.

Упродовж минулого тижня роботи з ліквідації ямковості проходили на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-09 Миронівка-Канів, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, Р-64 Ківшовата-Шушківка-Лисянка-Моринці-Шевченкове-Тарасівка-/Н-16/ та Р-71 Одеса-Іванівка-Ананьїв-Піщана-Хащувате-Колодисте-Рижавка-/М-05/.

Також протягом тижня філіями ДП «Черкаський облавтодор» виконувались роботи з експлуатаційного утримання автодоріг загального користування державного значення. Зокрема, проводилися роботи зі встановлення нових та заміні старих дорожніх знаків, обкошування узбіч, ремонт транспортного бар’єрного огородження, фарбування бар’єрного та перильного огородження, прибирання від сміття та бруду проїзної частини автодоріг, прибирання нанесеного ґрунту під бортовим каменем і т.д.

Ремонтні роботи продовжуються й надалі за сприятливих погодних умов.

Загалом з початку року було ліквідовано майже 75 тис. кв. м деформацій асфальтобетонного покриття на дорогах загального користування державного значення у Черкаській області.

Володимир сказав:

По Черкащині непроїзними досих пір є Драбівський, Чорнобаївський, Черкаський, Смілянські райони. Переконайте “прес-служба САД в Черкаській області” мене в іншому.

Георгий сказав:

А по Смеле “прес-служба САД в Черкаській області” не хочет проехать? Мах 20 км/час можно ехать, яма на яме, поседеть можно пока проедешь…И на участке дороги от смелянского кольца ко въезду в Смелу? Или не смелые?

Вгору