На 36 активних підприємствах Черкащини борг по зарплаті становить 5,4 млн грн

11 травня 2016, 22:04

664856Заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах Черкащини, порівняно з показниками до початку року, зменшено на 4,8 млн грн, або на 47,1 %. Відтак нині на 36 активних підприємствах області борг становить 5,4 млн грн.

Про це інформує Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

При ОДА діє тимчасова комісія обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засідання запрошують представників підприємств-боржників та, детально вивчаючи ситуацію, спільно з членами комісії відшукують варіанти для вирішення питань.

– Завдяки вжитим заходам обласної адміністрації та контролюючих органів, заборгованість на підприємствах вдалося зменшити, – зазначає перший заступник очільника області, голова тимчасової комісії Віталій Коваль. – Звісно для повноцінного вирішення питання необхідно ще багато працювати, однак на сьогодні маємо певний позитив. Так, лише протягом квітня повністю ліквідовано заборгованість на ДП НАК Надра України «Центрукргеологія» РПР, на КП «ЧЕЛУАШ», ДП НАК «Надра України», у філії концерну «Техвоєнсервіс» ЧАРЗ. Зменшено заборгованість на ДП «Черкаський облавтодор».

Як приклад, Віталій Володимирович повідомив про повне погашення заборгованості на ПАТ Ватутінський хлібокомбінат. Невдовзі одна з іноземних компаній планує відновити його виробничу діяльність. Під час останнього засідання комісії міський голова Ватутіного Олександр Лисюк зазначив, що наразі підприємство працює за замовленнями, зокрема з Польщі, Прибалтики, Австрії. Й очікується, що на підприємстві вже восени цього року відновлять виробництво хлібобулочних виробів.

Поділитись

Коментарі

Вгору