Мирза штовхає черкащан на кримінал?

14 листопада 2014, 08:18
Фото Ігоря Єфімова

Фото Ігоря Єфімова

Депутат Черкаської міської ради Микола Мирза і за сумісництвом голова КСН "Дахнівський" хоче асфальтувати вулицю Канівську, штовхнувши черкащан на злочин.

Про це повідомила дахнівчанка Людмила Ткаченко у Facebok.

"КСН "Дахнівський" не збирався вже декілька років. Але саме сьогодні виникла така необхідність. Поясню для тих, хто не знає.  Депутут Мирза, якого "обирали" жителі Дахнівки одночасно є головою КСН мікрорайону (посад багато не буває).
Так от, сьогодні він зібрав колектив та жалівся на міського голову Сергія Одарича. Якщо відверто, то, я ще не звикну до нового амплуа депутата, адже скільки пам'ятаю він казав, що вони з мером справжні та віддані друзі. Ну добре, мабуть, це як кажуть - "політика".

Суть питання. Асфальтне покриття на спуску в Дахнівку зрізали (вул. Канівська), а нове не постелили, одним словом - ремонтні роботи не закінчені. Аби пришвидшити процес, депутат запропонував людям перекрити дорогу, щоб міський голова не зміг би потрапити на роботу. Проте, мабуть, він забув сказати, що. такі дії караються кримінальним Кодексом. На людей при затриманні може чекати позбавлення волі до п’яти років. Поправте мене, будь ласка, юристи, якщо я помиляюся. В мене питання: депутатський мандат взагалі потрібний депутатові?"

Поділитись

Коментарі

Вгору