“Мирну професію забрала війна”: історія подружжя із Черкащини

15 лютого 2023, 18:20

Діна та Олександр Ткаченки із Черкащини одружені вже 11 років. Кажуть, що навіть не помітили як пробігли ці роки, адже щодня відкривали нове одне в одному і проживали його з радістю. Так було до 24 лютого 2022 року. Тоді вперше подружжю довелося розлучитися надовго – Олександра мобілізували до лав ЗСУ в першій хвилі. Відтоді вони рахують кожний день, адже цей день наближає їхню країну до великої Перемоги.

Подружжя працює в НВФ "Урожай", ТП Ситники ФВМ Моринці: Діна телятницею, а чоловік трактористом. Три роки щодня разом збиралися на роботу.

- Чоловік просто закоханий в техніку. Для нього вона має душу. До кожної машини в нього свій підхід. Це його захоплення, - так відгукується про роботу Олександра дружина. – Він навіть як на ротацію приїздив, то біг на роботу подивитися, як там його трактори без нього "поживають". Він десять років працює в господарстві. Знає, який гвинтик чи яка деталь на кожному тракторі коли й замінювалася.

Але мирну професію в Олександра забрала війна. Дуже болісно розлуку з татом пережив 10-річний Артурчик.

- Зразу було дуже страшно. Але роздумувати про це було ніколи. Ми розуміли, що треба діяти, - пригадує перші дні війни Діна. – Дуже переживав Артур. Тато для нього і авторитет, і найліпший друг. Завжди за ним "хвостиком" бігав. Наш "малий тракторист" з чоловіком всі машини вдома перебрав. Через війну довелося дитині швидко подорослішати.

Тепер Діна та Олександр ще більше стали цінувати кожну хвилину розмови, кожен дзвінок та кожну зустріч, адже за 11 років подружнього життя їм вперше довелося надовго розлучитися. А війна показала, що насправді потрібно цінувати, берегти та захищати.

- Ми обов’язково переможемо у цій війні, тому що маємо інші цінності і готові ділитися добром, підтримкою, співчуттям та милосердям. А опір, який чинить український народ нині, кожен на своєму місці, нашому ворогу і не снився. Горе війни об’єднало нас. Не розділило, не зробило нас жорстокими і злими, як того сподівався ворог, а навпаки – ще більше згуртувало, зміцнило наш дух, віру, волю, - переконана жінка.

За інформацією пресслужби ТОВ "НВФ "Урожай"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору