Минулого тижня на дорогах Черкащини відремонтували понад 11 тисяч кв. м покриття (фото)

10 липня 2017, 11:44

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення.

Філії підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» продовжують роботи з ліквідації ямковості. Так, минулого тижня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на понад 5,5 тисяч кв. м доріг загального користування. Зокрема, на дорогах державного значення ліквідовано понад 3,5 тис. кв. м ямковості, а на дорогах місцевого значення – майже 2 тис. кв. м ямковості.

Окрім того, минулого тижня було влаштовано понад 5,5 тис. кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорогах місцевого значення.

Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. На дорогах області щодня працює до 34 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів.

Роботи з ямкового ремонту проводилися у кожному районі Черкащини на всіх автодорогах державного та місцевого значення. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі.

Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, обкошування трави на узбіччях, приведення до належного стану дорожніх знаків, ремонт бар’єрного та тросового огородження.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю.

Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

За повідомленням прес-служби САД у Черкаській області.

Коментарі

Вгору