Миколенко і Вегера через суд вимагають поновлення на роботі

18 листопада 2014, 20:34
Миколенко&Вегера

Миколенко&Вегера

У суботу, 15 листопада призначено нового прокурора Черкаської області Юрія Шеремета. До цього Шеремет очолював управління центрального апарату Генеральної прокуратури України.

В той же час колишній прокурор Черкаської області Віктор Миколенко та його перший заступник Володимир Вегера оскаржують свої звільнення у суді, інформує Про Головне.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура 23 жовтня 2014 року відповідно до Закону України “Про очищення влади” звільнила прокурора Черкаської області Віктора Миколенко та його першого заступника Володимира Вегеру із займаних посад із забороною обіймати вказані посади протягом 10 років.

І Миколенко, і Вегера подали позовні заяви до Черкаського окружного адміністративного суду.

У Єдиному реєстрі судових справ зареєстровано провадження за позовом Віктора Миколенка (справа № 823/3267/14, читати ТУТ).

У позові “люстрований” прокурор області просить визнати дії Генеральної прокуратури України протиправними, скасувати наказ про звільнення та стягнути з Генпрокуратури на його користь середньомісячний заробіток за час вимушеного прогулу.

Перше слухання у справі призначено вже на сьогодні, 18.11.2014р.

Такі ж вимоги і в позовній заяві звільненого Володимира Вегери(справа № 823/3269/14, читати ТУТ). Однак судове провадження поки не відкрито.

Поділитись

Коментарі

Вгору