Микола Булатецький: «Лукаш перепризначила в Смілу чергову бригаду досвідчених фальсифікаторів»

07 листопада 2014, 16:33

булДепутат Черкаської міськради Микола Булатецький, якого не зареєстрували свого часу кандидатом у нардепи, звернувся до учасників виборчого процесу, звернувши увагу на те, що вибори відбулися далеко не чесно й прозоро, повідомляє Прочерк.

«Класичний приклад злочинної діяльності Центральної Виборчої Комісії (особливо Тетяни Лукаш, як куратора Черкаської області): черговий «бєспрєдєл» творять на 198 окрузі, де до сих пір не підведені підсумки виборів. Лукаш перепризначила в Смілу чергову бригаду досвідчених фальсифікаторів із Києва на чолі з одіозним Пуньком (тепер він голова ОВК Смілянського округу). Це ті, хто забезпечував фальшування виборів в Черкасах у грудні 2013 року. Вони разом з Лукаш давно мали б сидіти за ґратами. Але ж ні - як «начесніші» слуги «режиму» продовжують підраховувати волевиявлення. Це є чергова ганьба і дискредитація «нової» влади», – висловився у Фейсбуці Микола Булатецький.

«Звертаюся до Смілянської команди Serhiy Rudyk : дії Лукаш-Пунько - це велика загроза для вашої перемоги і для чесного встановлення результатів виборів. P. S. За цими подіями стирчать вуха куратора області від БПП Микола Томенка, який виступив найефективнішим агітатором Тимошенка й Зубика на цих виборах», – зауважив Булатецький.

Коментарі

Вгору