Бондаренко вважає, що деякі депутати хочуть довести Одаричу, “що з ними потрібно починати торги”

30 червня 2014, 17:46

Депутат міської ради від "Вільних демократів" Микола Бондаренко вважає, що більшість в Черкаській міській раді є, але вона без запасу – всього 31 голос, інформує vikka.ua.

Микола Бондаренко переконаний, що частина депутатів не голосувала за критично необхідні питання для міста просто, щоб довести меру Одаричу, "що з ними потрібно починати торги".

- Показовим було питання про надання дозволу КП "Водоканал" на прийняття участі у можливому отриманні інвестиційного кредиту на унікальних умовах - 0.9% річних на 18 років з відстрочкою виплати на 5 років. Мета - оновлення обладнання та ремонт колекторів, які щороку провалюються та на ремонт яких кожного року виділяється понад 1,5 млн. грн., - написав на своїй сторінці в мережі "Фейсбук" Микола Бондаренко.

Нагадаємо, що на сесії, яка відбулася у п’ятницю, це питання розглядали двічі. Перший раз через брак голосів (30 при необхідних 31) воно не пройшло. Із другої спроби це питання набрало 50 голосів народних обранців.

- На жаль, не отримали підтримки пропозиція "Свободи" про збільшення ставок оренди під закладами, що торгують алкоголем і тютюном та моя пропозиція про підняття ставок оренди під МАФами. Сьогодні частина ларьків платить "пайову участь" місту у розмірі біля 300-500 грн./міс., а частина, в переважній більшості ті, хто раніше отримав безкоштовно право оренди, платить "оренду землі" у розмірі 30-60 грн./міс. Вважаю це недобросовісною конкуренцією, - говорить Микола Бондаренко.

Поділитись

Коментарі

Вгору