Громадська рада при Черкаській ОДА обрала керівників

30 червня 2014, 17:11

26 червня на своєму першому засіданні громадська рада при Черкаській ОДА визначилася із керівництвом. Головою ради було обрано Олега Скалька ("Народна самооборона майдану"), першим заступником – Сергія Слинька (голову правління черкаської обласної благодійної фундації "Паритет").

Про це йдеться на сайті Громадської ради при Черкаській ОДА.

Заступником з питань взаємодії з облдержадміністрацією було підтримано кандидатуру чинного радника голови ОДА Юрія Піднебесного, який пройшов до складу громадської ради від Громадської організації "Християнський Духовно-Просвітницький центр "Воскресіння".

Заступником голови з питань взаємодії з облдержадміністрацією обрали Сергія Гончара з Асоціації підприємців "Середній бізнес Черкас".

Заступником з питань експертизи нормативно-правових актів призначили Анатолія Рекуна (Черкаська обласна громадська організація "Ресурсний центр АНГО").

Останню кандидатуру заступника обирали з питань взаємодії з громадськістю. Ним став Данило Майоров з Черкаської міської молодіжної організації "Станиця Черкаси Пласту – Національної скаутської організації України".

Несподіванкою засідання стали присутні делегати від приблизно 10 районних громадських рад. Жоден із присутніх членів ради та посадовців ОДА не взяв на себе відповідальність про їхнє запрошення. Однак вони вимагали бути включеними до громадської ради і мати право голосу. Цю позицію особливо активно лобіював присутній радник голови ОДА Юрій Піднебесний. Втім підтримки більшості легітимних членів громадської ради ця ідея не набрала.

Новообраному керівництву делегували розробити в тижневий термін проект положення про громадську раду та інші основоположні документи. Пропозиції до них в електронному варіанті внесуть члени ради і лише потім будуть винесені на розгляд загального засідання.

Поділитись

Коментарі

Вгору