Ми всі були шоковані, – українські зірки про біду черкаського театру (відео)

26 січня 2016, 09:58

Всеукраїнські знаменитості просять всіх небайдужих врятувати черкаський театр. Свої думки вони висловили у власних відеозверненнях. Серед тих, хто підтримав наш театр – відомий співак Олександр Пономарьов, актори Ольга Сумська, Руслана Писанка, Борис Барський та добре відомі всім учасники із «Маски шоу».

- З проханням зробити ці відео-звернення до наших знаменитостей я звертався через фейсбук (там і намагався розшукати їх) протягом вересня. Звертався до багатьох, а хто відгукнувся ви бачите на відео. Першою була Ольга Сумська, яка вже наступного дня надіслала мені своє відео. Далі протягом місяця надсилали й інші, - розповідає про появу ролика актор, керівник благодійного фонду по збору коштів для театру Олексанр Гуменний.

Від учора звернення вже має кілька сотень переглядів.

Олександр Пономарьов:

- Друзі, 1 липня трапилась велика пожежа в драматичному театрі в Черкасах. Сталася велика біда, але потрібно її вирішувати.  Наскільки мені відомо, актори цього театру створили свій благодійний фонд, який збирає внески і пожертви на те, щоб відремонтувати театр. Звертаюся до своїх колег – музикантів, артистів - допомогти якщо є така можливість. А ви, шановні актори, тримайтесь, все буде добре.

Ольга Сумська:

Ми всі були шоковані, коли почули, що у легендарному черкаському театрі трапилася така страшна пожежа. І, розуміючи ситуацію, хочу закликати всіх небайдужих підтримати славетний колектив, який опинився без рідної сцени. Адже для нас, акторів, театр – це дійсно рідний дім і він має приносити радість і надію своїм глядачам. Я щиро вірю і сподіваюся, що наша любов до мистецтва, наша небайдужість допоможуть відновити сцену, глядацьку залу і театр засяє новими барвами.

Володимир Горянський:

- Дорогі колеги черкаського театру, я підтримую будь-яку акцію, яка допоможе вам якомога швидше відкрити завісу. Думаю, всі мої київські колеги разом з вами. Нехай ваш благодійний фонд дійсно принесе вам швидке відкриття.  Черкаємо нових прем’єр.

Георгій Делієв:

- Ми дуже співчуваємо вашому нещастю. Як кажуть, друзі пізнаються в біді і ми віримо, що рано чи пізно ви здобудете стіни вашого храму мистецтва, які будуть ще кращими і де ви зможете натхненно творити та радувати глядачів.

Борис Барський:

І ми впевнені, що в Черкасах немає байдужих людей, і не тільки в Черкасах, а по всій країні, які допоможуть відновити храм. В якому ви потім будете творити багато років. А ми із задоволенням приїдемо у ваш новий храм на гастролі.

Руслана Писана:

Пожежа – це дійсно серйозна біда, яка стосується всіх, а не лише тих, хто працює в театрі. Зараз театр немає свого приміщенні і мені дійсно шкода, що ви не можете прийти і побачити і стаціонарні, і приїжджі вистави. Але театр існує і вистави ви можете побачити у філармонії та в Будинку культури Кулика. І в мене є для вас ділова пропозиція: приходьте на ці вистави! І мені здається, що люди, які люблять театр, обов’язково його знайдуть. А якщо у вас є гроші - п’ятдесят, сто, тисяча, десять тисяч гривень – і є бажання допомогти театру, присилайте їх. Щиро бажаю того, щоб театр  в Черкасах був. Це дуже важливо, адже без театру важко.

Реквізити для допомоги театру
Отримувач : Благодійна організація «Благодійний фонд «Черкаський театр»
Код ЄДРПОУ : 39938661
Рахунок отримувача : № 26003287821
Банк отримувача : АБ «УКРГАЗБАНК»
МФО : 320478

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору