Ми станемо альтернативою нинішній владі, – черкаські комуністи

01 травня 2015, 15:01
IMG_3311

Фото Про все

Закон, який може заборонити комуністичну символіку, головний комуніст Черкащини Віктор Роєнко називає дурницею і зазначає, що через таке нововведення може розділитися суспільство.

- У тих країнах, де таке вже пробували зробити, згодом все відміняли. Тому що порушуються права людини на її політичні погляди, її внурішнє бачення світу та розвитку держави. І ми не можемо викреслити більше 70 років нашої історії. А саме цим законом і хочуть перекреслити увесь той період, - прокоментував свою позицію перший секретар Черкаського обласного комітету Комуністичної партії України, депутат облради Віктор Роєнко.

Черкаський комуніст переконаний, що Президент України закон не підпише.

- Все одно цей закон буде опротестований, - наполягає на своєму Віктор Роєнко.

IMG_3284

Фото Про все

Також він вважає, що Коміністична партія не зникне, а навпаки зміцниться.

- Нині бояться, що комуністи стануть альтернативою нинішній владі, - вважає Віктор Роєнко.

Нагадаємо, сьогоді у Черкасах близько 60 осіб із комуністичною символікою вийшли на мітинг.

- Сьогодні й мови не може бути про заборону символіки. Тому сьогодні є право нашої Комуністичної партії  виходити зі своїми гаслами та своїми прапорами, - наполягає Віктор Роєнко.

Варто додати, що комуністи не лише вільно користувалися символікою, а й заспівали, за їхніми словами, одну з улюблених пісень Леніна - "Варшав’янку" (польська та російська революційна пісня). Розпочала пісню жінка, яка про себе сказала, що вона хоч і без партійного квитка, але в душі яра комуністка. Перед тим, як співати вона сильно обурювалася, що нині папюжать пам'ять Леніна. І тих, хто це робить вона обізвала "виродками". А потім жіночка згадала ще й євреїв.

IMG_3307

Фото Про все

- Зараз невідомо, хто господар України: українці, чи євреї. Сорок відсотків євреїв з'їхалося до України.  А ті, хто прийшов до влади теж євреї: і Президент, і Кабінет Міністрів, і спікер парламента. І тепер вони підвищують тарифи, ціни. Їм не шкода ні українців, ні руських. Такі це люди, їм вірити не можна, - прочитала зі свого папірця жінка.

Міліція, якої на мітнгу було чимало, у мітинг не втручалась і зауважень виступаючим не робила

Поділитись

Коментарі

Вгору