Коштів, які депутати виділили на зимове прибирання доріг, вистачить на два снігопади

06 листопада 2015, 12:14

ALCH8851-1024x682-424x282

1 млн 149 тис. грн з необхідних 10 млн грн виділили депутати Черкаської міської ради на зимове утримання доріг щойно під час засідання сесії.

За словами директора департаменту ЖКГ Андрія Наумчука, виділених коштів місту вистачить лише на два снігопади. Для того, щоб взимку в Черкасах не сталося колапсу на дорогах, депутатам у найближчі терміни потрібно знайти в бюджеті ще 7 млн грн.

Проте попри таке недофінансування, директор департаменту ЖКГ у коментарі "Про все" зазначив, що місто готове до зимового прибирання доріг.

- Снігоочисники є, піско- та солерозкидачі є, підмітально-прибиральна машина є, сіль є, - розповів Андрій Наумчук. - Зазвичай, відповідно до статистики останніх 10-15 років, прибирання вулиць у Черкасах відбувається приблизно 40-45 разів за зиму. Тому взагалі на зимове утримання доріг потрібно близько 10 млн грн (на чотири місяці, десь по 2,5 млн грн у місяць).

За словами генерального директора фірми-переможця тендеру на прибарання доріг Андрія Бортника, говорити про те, що місто готове до зими не можна.

- 6 млн грн необхідно на зиму, на грудень. Плюс на прибирання піску з доріг, щоб сіль подіяла, потрібно мінімум 0,5-1 млн грн. Наразі нам привезли сіль під чесне слово, але без гарантій проплат її не дадуть. Та й вистачить цієї кількості солі лише до кінця грудня, - зазначив Андрій Бортник.

Він наголосив, що, якщо до першого снігопаду міськрада не виділить необхідних для зимового утримання доріг коштів, то розчищати дороги від снігу буде неможливо.

Питання, чому цьогоріч підготовка до зимового утримання доріг розпочинається так пізно, Андрій Миколайович запропонував переадресувати до міськради.

- Це краще запитати у міської ради. Ми написали близько 10 листів до міського голови, до його заступника, до департаменту фінансів, щоб додали кошти на ці потреби, проте потрібної на прибирання доріг від снігу суми поки так і не отримали, - зауважив Наумчук.

Нагадаємо, гендиректор підприємства, яке виграло тендер на зимове утримання доріг, попередив, що якщо найближчим часом влада не виділить гроші на ці роботи, на автошляхах у місті може статися справжній колапс.

Замовляйте якісні реєстраційні знаки на різні види транспортних засобів у лідерів з виготовлення автомобільних номерів в Україні на http://specznak.com.ua/.

 

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору