“Ми потрапили в транспортну блокаду”: люди не можуть доїхати в Київ зі станції на Черкащині

20 грудня 2021, 14:26

Керівництво Укрзалізниці скасувало на вузловій станції Цвіткове Черкаської області зупинку 8 поїздів та електричок, якими пасажири добиралися до Києва, Городища й Корсуня-Шевченківського, пише Укрінформ.

«Ми потрапили в транспортну блокаду з 12 грудня. Дістатися до Києва залізницею стало практично нереально. Скасовано зупинку 8 поїздів та електричок. Потяги, як і раніше, їздять через вузлову станцію Цвіткове, але не зупиняються й пасажирів не беруть. Люди вмить опинилися перед проблемою як доїхати до Києва й Городища – нашого колишнього райцентру. Окрім пасажирських поїздів, скасували також електричку Київ – Цвіткове. У нас маса людей має роботу в Києві. Раніше вони сідали на електричку й уранці вже були в столиці. А тепер мусять якось добиратися до Городища, бо автобусного сполучення в нас немає, а звідти їхати маршруткою до Києва. Така сама ситуація із студентами. Ми написали колективний лист керівництву Укрзалізниці й тепер чекаємо на відповідь», – розповідає староста Цвіткового Валерій Полуєв.

Автор листа, старший електрик зв’язку Шевченківського відділення Одеської залізниці Анатолій Петриченко, стверджує, що з подібною ситуацією зіткнувся вперше.

«Цвіткове – селище залізничників. Колись тут було понад сотня паровозів. Тут є цілі династії залізничників. І тепер ці люди позбавлені можливості їздити поїздами взагалі. Від блокади страждають і мешканці навколишніх сіл. Так само потяги не спиняються ні в Городищі, ні в Корсуні-Шевченківському. Мусимо повертатися назад до станції Шевченка й звідти їхати в Київ повз Цвіткове», – обурюється Петриченко.

Селяни погоджуються чекати місяць відповіді на свій лист. Потім збираються виходити на акції протесту.

Нагадаємо, вузлову станцію Цвіткове Одеської залізниці було відкрито в 1876 році. Відстань до Києва – 182 кілометри. У місцевому депо досі зберігаються раритетні потяги, серед яких єдиний на всю Україну американський паровоз.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ол :

Слуги поїздами не їздять.

Яна :

Саме фракція Європейська Солідарність ініціювала припинення транспортного сполучення.

Олена :

Ніде не можу знайти посилання , скиньте будь ласка якщо це так

Карпова лариса :

Приєднуюсь

Микола :

Так це правда, я також зі Столиці їхав з роботи 17.12.2021 року і застряг по ст.Миронівка на 10 годин очікування приміського поїзда Миронівка-Цвіткове о 20:23 відправлення, ну це іздіватєльство, я інвалід третьої групи і ні як доїхати неможу з роботи, на роботу ще якось більш менш можна дістатись.

Оксана :

Зато ми всі президент и

Валентина :

Київ – цвітково збиткових рейс . Контролери не завжди дають квитки.

Вгору