Два університети Черкащини отримають кошти на реалізацію наукових проектів

14 грудня 2018, 10:44

Два університети Черкащини отримають кошти на реалізацію наукових проектів

За кошти держави вчені Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького та Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини проводитимуть дослідження в сфері біоекономіки та фольклористики відповідно. На сайті МОН нещодавно оприлюднений список проектів-переможців, пише газета "Сільські обрії".

Проект Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького "Формування і розвиток національної біоекономіки в умовах прискорення науково-технічного прогресу" за балами експертів увійшов до десятки кращих. Проект Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини "Фольклористичні дослідження хорового виконавства та народного танцю Центральної України" набрав 77,3 балів.

Загалом МОН профінансує 54 нові проекти молодих вчених з вишів та наукових установ Міністерства. Обрані проекти виконуватимуться упродовж трьох років. На 2019-й для їх впровадження державою передбачено 23 млн гривень. Також виділено 52 млн гривень на фінансування початих раніше робіт молодих вчених – обраних за конкурсом 2017 року.

Цільовий конкурс для молодих науковців закладів вищої освіти та наукових установ МОН був започаткований та вперше проведений 2016 року. На нього було подано 439 проектів зі 114 закладів. 79 проектів обрали для фінансування. На другий конкурс 2017 року було подано 362 проекти з понад 100 університетів та наукових установ МОН. Переможцями стали 123 проекти.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору