“Ми не хочемо карати, а мотивуємо не порушувати”, – заступник ОДА про карантинні заходи в Черкасах

20 серпня 2020, 13:00

Під час брифінгу в Черкаській обласній державній адміністрації перший заступник голови ОДА Дмитро Ляшов наголосив, що головна мета правоохоронців - захистити людей від ймовірного інфікування.

За словами майора ГУНП в Черкаській області Сергія Мельника, за весь період із початку карантинних заходів правоохоронці склали 542 протоколи про порушення протиепідеміологічних правил.

- На сьогодні 372 протоколи знаходяться в суді - по них рішення не прийняті. Шестеро порушників сплатили штрафи. Ми фіксуємо порушення, а потім справи та протоколи передаємо до суду, - пояснив Сергій Мельник.

Також правоохоронець наголосив що нині в області цілодобово працюють 26 патрулів ГУНП, які перевіряють дотримання карантинних умов. Ще дві практичні групи перевіряють виконання профілактичних робіт своїх працівників.

Поділитись

Коментарі

Ольга :

Мене обурює той факт, що тролейбуси не ходять після 10-ї години задля запобігання щільних контактів пасажирів.Так було сформульовано у ЗМІ. А ви бачили маршрутки №31,28,25? Мало того, що вони курсують кожні 5 хвилин, так вони заповнені ВЩЕНТ! Ні про дистанцію, ні про маски взагалі не йдеться! Висновок один: комусь дуже вигідно ганяти повні маршрутки, а у той час тролейбуси “на відстої” до 16 години.

Вгору