Ми готові допомогти, – Бондаренко відреагував на критику студентів

25 листопада 2016, 11:41
15094850_921548757960326_3737313972463166845_n

Фото зі сторінки "ЧНУ-інформаційна підтримка" у Фейсбук.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відреагував на іронічну критику студентів Черкаського національного університету. На своїй сторінці у Фейсбук він пояснив, чому склалася така ситуація із сміттям за парканом вишу та запропонував вирішувати це питання більш конструктивно.

- Шановні студенти ЧНУ. Як міський голова питання про чистоту в нашому місті я з першого дня на посаді тримаю на особистому контролі і завжди жорстко реагую на прояви її порушення. На відповідні звернення від городян наша «Черкаська служба чистоти» і СУБи теж реагують оперативно. Проте коли критика в бік влади звучить від самих же порушників, це щонайменше дивно, а насправді прикро. Про те, що листя, про яке говорять студенти, вони самі ж і винесли за паркан свого навчального закладу, нам відомо. Як і те, що договору на вивезення великогабаритного сміття та листя в ЧНУ, на жаль, немає, - написав Аанатолій Бондаренко.

За словами міського голови, працівники Управління інспектування ЧМР ще минулого тижня зробили їм припис на усунення порушення, дали термін і  проконсультували, як найкраще вийти з ситуації та вирішити питання зі сміттям, яке накопичується на території ЧНУ.

- Проте замість того, аби скористатися порадою і звернутися за допомогою, було обрано шлях безпідставної критики влади, - зазначив Анатолій Бондаренко. - Тому ще раз звертаюся і до студентів ЧНУ, і до інших великих закладів. Ми за те, щоб у нашому з вами місті було чисто. І ми готові допомогти, якщо самі ви проблему свого сміття вирішити не можете. Але давайте зрештою йти шляхом розумного конструктиву, а не популістичної критики.

bond

Коментарі

Вгору