Ми готові до радикальних дій, щоб не допустити забудову Соснівки, – депутат міськради

24 січня 2017, 19:40

screen-424x239

Сьогодні у Будинку культури ім. І. Кулика проходить обговорення змін до генерального плану міста Черкаси.

Одним з головних питань обговорення став проект забудови мікрорайону Соснівка багатоповерхівками. Нагадаємо, черкаське приватне підприємство «Міськбуд-плюс» хоче звести посеред Соснівки три 21-поверхові будинки, одну 12-ти та 16-поверхівку, декілька десятків котеджів, а також магазини, клуби й гаражі.

- Фракція ВО "Свобода" взяла участь у голосуванні, на якому помилково надала згоду на розроблення плану забудови мікрорайону Соснівка. Водночас ми категорично проти реалізації цього плану і надалі вживатимемо всіх дій для недопущення будівництва у рекреаційній зоні. Ми будемо вдаватися до акцій прямої дії щодо недопущення цієї забудови, - зазначив голова фракції ВО "Свобода" у Черкаській міській раді Ярослав Нищик. - Акціями прямої дії ми називаємо будь-які дії для недопущення техніки на будівельний майданчик, акції протесту. До них ми вдаватимемось, якщодо до думки громади не дослухаються і продовжуватимуть забудову Соснівки.

Підтримав "свободівця" голова Черкаського обласного осередку партіїНаціональний Корпус” Дмитро Кухарчук, який заявив, що його партія теж готова вдаватися до акцій прямої дії.

Нагадаємо, раніше проти зведення багатоповерхівок у Соснівці виступили архітектори.

Поділитись

Коментарі

Яна сказав:

виправте, будь ласка! захід ініційовано Національним Корпусом! Аж ніяк не департаментом архітектури!

Вгору