Ми хочемо вирішити це питання цивілізовано, – стихійники пішли до голови ОДА

15 червня 2016, 15:24
13415588_1023547844393805_1398488391917626838_o

Фото: Про все

Черкаські стихійні торгівці, які вимагають не лишати їх робочих місць, зустрілися з головою обласної державної адміністрації Юрієм Ткаченком. 

- Ми звернулися до вас, оскільки у вашій компетенції провести роботи з представниками поліції. Щоб вони нас не розганяли. Це незаконно. Вони говорять, що ми погіршуємо благоустрій міста. Що таке благоустрій? Де є план, де є заборона? Жодної постанови немає. Їх виставили, як цапів-відбувайлів. Люди розлючені. Я бачив їхні настрої, ще б трохи і було б місиво. Але ми хочемо вирішити це питання цивілізованим шляхом, - зазначив представник підприємців.

Вислухавши підприємців, очільник області запропонував їм підготувати звернення до міської влади, яке облдержадміністрація передасть меру Черкас.

- У зверненні потрібно зазначити, що перед тим, як вирішувати питання стихійної торгівлі в місті, для підприємців потрібно створити робочі місця. Ви повинні визначити місця, де ви бачите свою подальшу роботу. Прошу вас узгодити ці місця і вирішити питання щодо їх облаштування для цивілізованої торгівлі, - зазначив Юрій Ткаченко.

Також "стихійники" висловили обурення, що їм повідомили, що на черкаських ринках можуть вести торгівлю лише підприємці з Черкас. А ті, хто приїхав з району, цього робити не мають права.

- Немає різниці, звідки люди, які там торгують: з Черкаси чи Червоної Слободи. Це право будь-якої людини вийти і заробити собі на життя, - відреагував на слова "стихійників" голова Черкаської ОДА.

Нагадаємо, вчора, 14 червня, міською владою Черкас було розпочато комплекс заходів по ліквідації стихійної торгівлі. Як наслідок, торгівці в якості протесту блокували рух автотранспорту на пл. 700-річчя.

Сьогодні, 15 червня, черкаські "стихійники" з вимогами припинити свавілля владців завітали на сесію обласної ради.

Поділитись

Коментарі

Вгору