Музичні колективи та цікаві спікери, або як черкасці фестивалять

29 січня 2017, 16:32
Фото: Олександр Рибалка/Facebook

Фото: Олександр Рибалка/Facebook

У суботу у Черкасах відбувся одноденний «Гайда фест». Зимовий арт-фестиваль зібрав любителів української музики та тих, хто із задоволенням послухає цікаві лекції, пише "Вичерпно".

Вікторія Феофілова, Валентин Чернявський, Олександр Ірванець та Майкл Щур, саме із цими спікерами мали змогу поспілкуватися черкащани. Від соціальних тем до літератури розмовляли сьогодні гості фестивалю. Тут можна було послухати вірші Олександра Ірванця, а також дізнатися, що сам письменник має коріння із нашої області, зокрема, із Золотоніщини, корисною багатьом стала інформації  про провокації та маніпуляції.

Фото: Олександр Рибалка/Facebook

Фото: Олександр Рибалка/Facebook

- Краще пересумніватися ніж недосумніватися. Складно, коли одночасно маєш декілька інформаційних джерел. Тоді до цього розум звикає і мозок не хоче обдумувати, а ця функція передається серцю і ми сприймаємо все емоційно, так би мовити «вірю чи не вірю». Треба мислити і перевіряти. Якщо ви помітили маніпуляцію, то вона перестає діяти, але якщо ви помітили маніпуляцію і все ще їй піддаєтеся, то у вас проблеми, ви мазохісти, — жартує Майкл Щур із гостями.

Також на арт-фестивалі відвідувачам пропонували подивитися на фотовиставки  Ольги Степаньян і Олександра Рибалки та відвідати фудзону та ярмарок «HandMade».

Фото: Олександр Рибалка/Facebook

Фото: Олександр Рибалка/Facebook

Дещо незвичний формат музично-лекційного фестивалю прийшовся гостям до вподоби. Черкащанка Надія говорить, що захід є досить пізнавальним: «Це круто, що можна послухати таких відомих спікерів та водночас відпочити. Цікаві лекції та хороша музика, що ще потрібно, аби був вдалий день».

Про те, що фестиваль цікавий говорить і містянин Олександр: «Я думав, що буде дещо нуднувато, але це не так. Лекції не просто цікаві, на них весело. Весело, цікаво, правда уже чекаю виступів груп, хочеться вже музики».

Вгору