Мучилися і страждали, – на Черкащині масово потруїли чотирилапих безхатьків (відео)

26 квітня 2018, 13:34

Понад півсотні безпритульних собак отруїли в місті Ватутіне на Черкащині. Стільки мертвих тварин знайшли там за останній місяць, інформує "5 канал".

Тих, хто вижив, волонтери взяли під свою опіку. Крім того, щоб убезпечити чотирилапих безхатьків від страждань – проводять нічні чергування або ж забирають на ночівлю до себе.

Наприкінці березня отруїли чотирьох підопічних Євгенії Шегріної – безпритульних собак.

"У мене їх було п'ятеро. Залишилася тільки одна, яку людина забрала до себе додому. Всіх отруїли. Перші три дні я просто заспокоїтися не могла, просто плакала", – каже пані Євгенія.

За місяць у місті отруїли 60 безпритульних псів, кажуть волонтери. Напівживих доводилося лікувати там, де знаходили.

"Але це не точна цифра, їх може було ще більше. Лежали на проспектах, біля супермаркету – там були теж тіла собак. І ми просто на траві – вночі під ліхтариком кололи їм препарати. В аптеці все "під нуль" забирали, все до останнього", – розповідає волонтерка ГО "Велика любов маленького серця" Марина Полозова.

Від отрути страждали і домашні тварини.

"Я ніколи не забуду, як він мучився, як він страждав. Спазми по всьому тілу, відібрало в нього лапки, і поступово тіло перетворювалося на мертвий камінь", – розповідає про власного кота мешканка Ватутіного Любов Бондаренко.

Загалом зооактивістам удалося врятувати десятьох собак-безхатьків. Щоправда, місцеві погоджуються: бродячих тварин у Ватутіному чимало, і з цим треба щось робити.

Мешканці міста пропонують відкрити притулок для тварин. З такою ініціативою звернулися до чиновників, проте ті відмовили.

Лариса сказав:

От всей души желаю сукам, отравившим животных, сдохнуть мучительной смертью!

Ліда сказав:

Забирай додому і гляди, як тобі жалко.

Вгору