“Можу читати курси, як подобатися собі, коли ти важиш, як слон”: черкаська психологиня розповіла, що набрала кілограмів за карантин

05 червня 2020, 23:05

Психологиня із Черкас Наталія Холоденко в прямому ефірі в Інстаграм програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна» розповіла про те, як повертає собі струнку фігуру.

Наталія зізналася, що теж набрала на карантині зайві 5 кілограм.

- Для мене це дуже багато, тому що мені кожен кілограм завжди дається боєм, - поділилася психолог і розповіла, як худне. - У мене були три дні без вуглеводів. Потім - по два тренування в день. Пару кілограмів я скинула, але якщо завтра я з'їм шоколадку, то все повернеться.

Наталія Холоденко пояснила, що зниження ваги - це ще не той максимум, щоб спокійно себе почувати.

- Є думки - зайти в який-небудь 10-денний інтенсив. Можливо, я придумаю такий проект або зроблю це самостійно, - поділилася психолог і пояснила - Просто в проекті легше бути відповідальним перед собою.

Найбільше Наталію надихають її фото, де вона була в своїй найкращій формі.

- Я не хочу себе заспокоювати. У мене немає ілюзій «Ой, я і так прекрасна». Тому що я знаю, що прекрасна, - сказала психолог - На першій у своєму житті обкладинці я була з вагою 98 кг і тому можу читати курси, як подобатися собі, коли ти важиш, як слон. Але це не означає, що із зайвими кілограмами нічого не потрібно робити. Хоча на той момент я дуже багато працювала над тим, щоб схуднути. З

а словами психолога, тема схуднення - досить непроста і навколо неї існує багато міфів.

- Звичайно, варто включити в свій графік життя правильне харчування і спорт, але ще потрібно висипатися, не відчувати стрес, не працювати по 16 годин, як це було у мене.

А причиною того, чому відомий психолог набрала зайву вагу, виявилася Великдень.

- Це при тому, що я не люблю паску, вона не дуже смачна, - зізналася Наталія Холоденко. - Але свято, всі навколо тебе їдять. До того ж я була в Закарпатті. Там постійно запрошують в гості ... А я набираю вагу дуже швидко.

Коментарі

Вгору