Моя дочка думає, що всі люди працюють “в телевізорі”, – відомий телеведучий з Умані

17 січня 2018, 16:33

Скоро на телеканалі «1+1» стартує проект «Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком, перший сезон якого викликав значний резонанс серед представників ЗМІ та громадськості, а також посприяв позитивним змінам в містах України. Так, в проінспектованому в першому сезоні Бердянську міська влада відремонтувала школу, в Хусті - пологовий будинок, в Полтаві - аварійний житловий будинок, а в безлічі інших міст покращилися санітарні умови на підприємствах і в магазинах, інформує прес-служба "1+1".

У другому сезоні проводити інспекції буде ведучий «Євробачення-2017» Володимир Остапчук. Він поділився, який досвід іноземних міст хотів би застосувати в Україні:

«Один з моментів, які мені шалено подобаються в Канаді і які я хотів би бачити в нашій країні, це наявність велодоріжок і просторів для заняття спортом. У Європі та Канаді це цілий рух, а у нас мені не вистачає таких речей. Я бігаю раз у 2-3 дні, а в проекті кожне місто перевіряв на предмет зручності для пішохода».

Володимир також зазначив, що однією з найскладніших завдань під час зйомок було переконати людей відповідально ставитися до своєї роботи, тому що зміни в країні починаються з кожного її жителя:

«Я терпіти не можу хамства, грубості і дуже погано ставлюся до недбалості. Для мене психологічно було дуже складно зрозуміти людей, які так ставляться до своєї роботи, не розуміють всієї важливості того, що роблять, ставляться безвідповідально до важливих речей. Я намагався переконати їх думати по-іншому, змінити погляди. Наприклад, я сортую сміття вже 10 років, завжди їжджу за правилами, плачу за парковку в онлайн-режимі, плачу податки, тому що вважаю, що так ми зробимо життя кращим».

Крім того, ведучий поділився цікавими особистими подробицями і розповів, як реагує його 4-річна дочка, побачивши батька по телевізору:

«Забавно, але моя дочка до недавнього часу думала, що всі люди працюють «в телевізорі», тому що всі наші знайомі якимось чином пов'язані з ТБ. Вона вирішила, що цим і зайняті всі люди на планеті. Побачивши мене по ТБ, вона реагує абсолютно нормально, без особливих емоцій».

Прем'єра проекту «Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком відбудеться на «1+1» уже найближчим часом. Ведучий перевірить шість міст України за шістьма критеріями: харчування, освіта, безпека, еліта і сфера послуг. В ефірі «1+1» покажуть інспекції Миколаєва, Ужгорода, Чернігова, Тернополя, Ірпеня та містечка Долина Івано-Франківської області.

 

Вгору