Моторошна історія у селі на Черкащині: чоловік кілька років їсть собак (відео)

27 січня 2018, 23:03

У селі Львівка, що на Золотоніщині, чоловік уже кілька років їсть собак і нічого поганого в цьому не вбачає. Мало того, місцеві ще й, начебто, підгодовують шкуродера. Приносять йому набридлих та безпритульних чотирилапих, інформує НТН.

Віра Антонівна прихистила у себе кілька безпритульних собак. Пенсіонерка скаржиться: тепер боїться випускати псів на подвір'я, адже її сусід їсть собак.

- Років десять вже, - говорить Віра Скрипка. - Якось люди байдуже до цього відносяться. Ну я не можу. Я настільки люблю тварин... Хіба ж таке можна робить?

Каже, що й крики тварин сусіди чують, і бачать як водять собак до сусіда:

- І бачимо, як він їх забиває...

Докази цього жахіття бачили і дорослі, і малі. Про моторошні смакові вподобання чоловіка знає все село.

- Йшов до магазину і бачив голову собаки та нутрощі, - розповідає житель Львівки Владислав.

У найближчих селах знають - якщо набрид домашній улюбленець привести його можна на подвір'я Дмитра Рябчуна. Собакоїд своєї специфічної дієти зовсім не соромиться.

Чоловік навіть запрошує журналістів до хати. Показує рештки чотирилапих. Дмитро Рябчун ніде не працює, бо має проблеми із здоров'ям. Тому вимушений їсти собак, бо грошей на звичайні харчі немає. Він навіть цитує Конституцію:

- Стаття 3 Конституції України гласить - життя і здоров'я людини є найвищою цінністю для держави. Но не собаки. Я більше 20 собак з'їв.

Чоловік переконує, що собак не краде - їх йому приносять люди.

Обідати собачатиною не соромиться і при журналістах.

Обурена сусідка звернулася до місцевої влади, щоби чиновники зупинили живодера.

Сільській голова звітує: собакоїдові пропонували переїхати до інтернату. Втім, добровільно залишати оселю він не хоче.

- Якщо він не буде вести себе адекватно, будемо клопотати, щоб його насильницько-примусово відправити в інтернат, - говорить Скориківський сільській голова Віктор Назаренко. - Будемо тепер все держати на контролі. Найменше повідомлення - беремо дільничного і фіксуємо.

У поліції, коли довідалися про нелюда, розпочали перевірку і внесли відомості про випадки вбивства собак до Єдиного реєстру судових розслідувань. Незабаром відкриють кримінальне провадження за жорстоке поводження з тваринами. Дмитрові загрожує тривале ув'язнення.

 

 

гы сказав:

Довели СУКИ ЧЕЛОВЕКА…ТВАРИ

Герасим сказав:

Моторошна подія-в Україні люди їдять всяке гімно із магазинів.

Зіна Слободянюк ... сказав:

А коли собаки закінчаться в селі перейде на тих хто приносив собак ………

Черкасець сказав:

А вбивати і їсти диких тварин, ловити рибу та чи просто виростити і забити кабанчика-це теж збочення? Собака така ж тварина, як і всі інші. Головне, щоб він не крав собак і не мучив їх перед забаєм.

Нік сказав:

А коли забивають свиней, корів, телят, кіз, овець, кролів, курей, гусей, качок і т.д. чомусь нікому не жалко і ніхто не називає убивць нелюдами, ніхто не відкриває кримінальне провадження за жорстоке поводження з тваринами. Що за двійна мораль? Чому лише собак захищають?
А собак постійно їдять корейці і інші народи, то що вони нелюди.
В Індії корови священні тварини, а в Україні їх доять,доять, а потім бац і зарізали.
Їсть людина і хай собі їсть, кому він заважає, якійсь дурепі, а вона сама жре м”ясо інших тварин і це нікого не хвилює.

Ольга сказав:

То корів,свиней,кролів для того й годують щоб їсти,але ж не собак!!!Це вже психічно хвора людина!Скоро і на людей перейде!Куди тільки світ котиться!Кончана людина,таких стріляти треба!

Ольга сказав:

таким людям не місце серед людей!яктільки шкода тих собак!Хай би його прив”язали ланцюгом,щоб він пережив те що відчули ці собаки! Безпредєл в нашій країні от і все! то хай би ще людей почав вбивати бо йому немає що їсти!

Вгору