Московський театр боїться їхати на черкаську «Сцену людства»

15 березня 2014, 14:38

Восьмий міжнародний фестиваль «Сцена людства», що традиційно проходить у Черкаському драматичному театрі й цьогоріч запланований на 22-30 травня, наразі під загрозою зриву. Невідомо чи приїдуть до Черкас міжнародні колективи, зокрема, від поїздки на «Сцену людства» через нинішні події в Україні може відмовитися Московський театр.

За словами директора Черкаського драматичного театру Володимира Осипова, попередньо згоду на приїзд на фестиваль дали театри із Москви, Білорусії, Португалії, Румунії, Грузії, Ізраїлю.

- Нинішній фестиваль передбачав розширення формату за рахунок участі у ньому зарубіжних колективів. Зараз державний московський театр ще не знає, чи буде їхати до нас. Їхній приїзд організовувався на рівні Міністерства культури, а нині питання приїзду цього театру у підвішеному стані, - розповідає Володимир Осипов. – Готовий їхати білоруський театр, але його актори переживають, чи вдасться їм нормально перетнути кордон.

Вагається і португальський театр, адже ще й досі від них немає підтвердження про приїзд до Черкас.

- Всі очікують, як вирішиться ситуація між Україною та Росією, - каже Володимир Осипов.

Також у Черкаському театрі відзначають й інший факт – нині суттєво зменшилася кількість глядачів. на перегляд нинішнього репертуару зал заповнюється лише на третину.

- Загальна атмосфера в Україні торкнулася й черкаського глядача. – резюмує Володимир Осипов.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору