Монастирищенські депутати виділили 150 тис. грн. на ліквідацію наслідків стихії на Чорнобаївщині

10 липня 2017, 21:05

6 липня голова Монастирищенської районної ради Микола Орендарчук провів пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради. Депутати виділили 150 тис. грн. з резервного фонду Чорнобаївському районному бюджету на ліквідацію наслідків урагану, що завдав значних збитків на території району, повідомляє прес-служба Черкаської обласної ради.

Далі сесія прийняла звернення депутатів Монастирищенської районної ради до Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо проекту Закону України «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж»; погодила депутатський запит депутата районної ради Володимира Шевчука до начальника Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області Ярового В. М. стосовно вжиття заходів для запобігання крадіжок майна жителів с. Попудня й інших сіл району та депутатський запит депутата районної ради Володимира Солода до сесії районної ради стосовно виділення коштів на придбання установки насосного обладнання для здійснення забору та подачі води споживачам міста за умови співфінансування і співпраці із міською радою.

У ході сесії депутати районної ради розглянули низку питань, що стосуються комунальної власності, зокрема, надали дозвіл Жашківській міжрайонній виконавчій дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на оренду частини приміщення адмінбудинку районної ради; погодили ціни на лісопродукцію на ІІІ квартал 2017 року (без змін, у порівнянні з попередніми цінами) та виділили пиломатеріали районному військовому комісаріату для облаштування польового табору окремого стрілецького батальйону в м.Черкаси.

Депутати районної ради опрацювали і блок кадрових питань, одноголосно прийнявши рішення про призначення Катерини Бульби директором Монастирищенського краєзнавчого музею, Валентини Григораш – директором Монастирищенської центральної районної бібліотеки, Віталіни Подолянюк – директором Монастирищенської дитячої музичної школи, Любові Гринь – директором Монастирищенського районного центру культури і дозвілля, Анатолія Косянчука – директором Монастирищенського комунального спеціалізованого підприємства.

Коментарі

Вгору