Молода пара з Чорнобая, у якій народилася трійня, чекає в гості губернатора

14 квітня 2014, 11:24

Потрійна радість. У молодої сім’ї з Чорнобая – солідне поповнення. Хотіли одну донечку, а вийшло аж три. Народжувати приїхали до Черкас, бо місцеві лікарі побоялися таких пологів, інформують "ВІККА-новини". 

Віталіна Тарасенко, мама трійні: "Це в нас Каріна. Це Софійка. А це Полінка. Найстарша".

Імена своїм донечкам батьки дали, коли ті були ще в утробі. Вже перше УЗД показало, що в них буде трійня.

В’ячеслав Тарасенко, тато трійні: "У нас за планом була дівчинка одна. Але що три…".

Народжувала Віталіна в обласній лікарні, бо в рідному Чорнобаї лікарі побоялися ризикувати. Після планового кесаревого розтину найстарша Полінка три дні була в реанімації. Коли стан малечі стабілізувався, їх перевели до обласної дитячої лікарні.

Валентина Саражина, лікар-неонатолог: "Натепер стан дітей середньої важкості. Софія та Каріна самостійні вже: дихають, їдять, набирають вагу. Поліна ще потребує деякого лікування".

Якщо все буде добре, говорить лікар, то вже за кілька днів велика родина Тарасенків повернеться додому. Свого житла молоді батьки не мають. Тато – безробітний. Мама – майбутній лікар-педіатр. Ще здобуває освіту.

В’ячеслав Тарасенко, тато трійні: "Фінансову допомогу якби. Хоча б для підгодовувальних сумішей, вони найдорожче виходять. Бо ми годуємо сумішами, не молоком".

Та й ліки, говорить батько трійні, не дешеві. Ще й деякі невпинно дорожчають. Тому молоді батьки сподіваються на підтримку влади та чекають до себе на гостини очільника області.

Поділитись

Коментарі

Вгору