“Мокрий сніг та дощ” – на Черкащині зміниться погода

21 лютого 2020, 09:01

Фото тематичне

Погода не змінила своєму теплому тренду і у другій декаді лютого та підтримала аномально високі значення температури. У результаті у багатьох районах області фіксуються рекорди максимальної температури.

Причина такої погоди – домінування теплих атлантичних повітряних мас, до яких в останні дні приєдналася сонячна енергія. Проте, втручання південного антициклону зумовило перепади температури впродовж доби: денний прогрів до 7-9º тепла та нічні вихолоджування до 3-5º морозу.

За прогнозом, добові перепади температури на фоні утримання весняної погоди збережуться у п’яницю та суботу. Вітри залишаться слабкими, температура коливатиметься від невеликих морозів вночі до невеликого тепла вдень.

А у неділю очікуються погодні зміни. Система атмосферних фронтів, яка наблизиться до нас із західної Європи, принесе на Черкащину мокрий сніг та дощ, а також посилення вітру до 15-20 м/с.

Атмосферний тиск буде вести себе «невгамовно». Упродовж доби його падіння зміниться ростом. А вітер змінить свій напрямок з південного на північний. Температура впродовж доби лише 3-5º тепла.
Негода утримається і на початку нового робочого тижня.

За інформацією із Черкаського Обласного Гідрометцентру

Коментарі

Вгору