Черкаські школярі занурилися у атмосферу Гоґвортсу

21 лютого 2020, 08:33

160 учнів черкаських шкіл взяли участь у “Книжковій ночі Гаррі Поттера” у Черкаській обласній дитячій бібліотеці. Про це повідомила завідувачка редакційно-видавничого сектору установи Сусанна Хаустова.

До заходу працівники бібліотеки готувалися місяць і для дітей створили фотозони, придумали квести і тематичні майстер-класи. За участь у конкурсах школярі отримали галеони, монети, для купівлі речей у крамниці братів Візлі з творів Джоан Роулінг.

- У нас є локація пройди лабіринт, там діти командою по три особи виконують різні завдання, пов’язані з павуками, сфінксами, іншими істотами, які відповідно до книги були у цьому лабіринті, і за це отримують максимум 5 галеонів. Потім ці гроші вони можуть витратити у крамниці братів Візлі і придбати там сувеніри, пов’язані із магічним світом, і смаколики. В усіх запрошеннях, які кожна дитина, яка зареєструвалася, отримала в руки, було вказано, що ми їх запрошуємо прийти в парадній або звичайній мантії, як у “Гаррі Поттері” або в іншому чаклунському образі. Якщо це будуть якісь цікаві образи ми їх за це теж винагородимо, - говорить завідувачка редакційно-видавничого сектору бібліотеки для дітей Сусанна Хаусотова.

- Я думав, що я вдягну капюшон, закутаюся і буду, як дементор. Мені було найцікавіше тоді, коли філофський камінь. Тоді, коли він пробирався, щоб знайти той філософський камінь , - каже учасник заходу Богдан Мединський.

- Я дуже люблю все фантастичне, чаклунське, і тому ця книжка зразу мене привабила, я прочитала всі серії, зробила чемодан, паличку, костюм, всі тут підручники “Гаррі Поттера”, плаття на бал, сумочка, косметичка і навіть зілля є у баночці, - додає учасниця заходу Вероніка Лебідь.

Про це йдеться у матеріалі ."Суспільне.ЮА"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору