Мого батька замовили, – син чоловіка, якого підірвали на гранаті у Лящівці

03 листопада 2015, 11:42
12200844_1721426564759954_725807162_n

Фото: Інфоміст

Напад із гранатою на керівника сільськогосподарського товариства Федора Скрипку та його дружину, який трапився у селі Лящівка Чорнобаївського району, - це не випадковість. Так стверджує їхній син Сергій Скрипка. Нападу, за його словами, передувала тривала історія. Своєю версією розвитку подій Сергій Скрипка поділився на вчорашній прес-конференції.

Як повідомлялося раніше, в селі Лящівка, Чорнобаївського району, місцевий житель Володимир Рудик  підірвав гранатою себе та керівника місцевого сільськогосподарського товариства Федора Скрипку з дружиною. Сам чоловік загинув, директор та його дружина наразі перебувають у лікарні. Їхній стан, каже син, тяжкий й наразі вони в реанімації.

Син Федора Скрипки, Сергій, переконаний, що напад з гранатою - це не особиста помста Рудика. Проти його батька, стверджує син, діяла ціла група людей, і, наголошує, що від них його батько страждав неодноразово, мовляв, все через землю, яку в того хочуть відібрати. Триває це, за словами сина, останні кілька років. Сергій Скрипка вбачає в цьому замовлення, виконавцями якого є, за його словами, певна група людей:

- У 2014 році напади перейшли від погроз до дій. Був здійснений напад на будинок моїх батьків, блокування ферми, вандалізм пам'ятників на кладовищі, де поховані мої дід та баба. Пам'ятники побив Володимир Рудик, який і кинув гранату в батьків. Їхнє завдання - залякати, щоб Скрипка віддав замовникам землю. А 11 жовтня 2014 року був здійснений збройний напад на батька. Було семеро осіб зі зроєю. З батька вимагали 10 тис. доларів. Тримали його з 4 години дня до 11 вечора.

12204851_1721426591426618_401411807_n

Фото: Інфоміст

За словами Сергія, батька били, але міліція бездіяла. По всіх нападах, як запевняє адвокат Михайло Новиков, є звернення до правоохооних органів.

- Але правоохоронні органи ніяк не реагують навіть на цей озброєний напад. Ніхто не затриманий, ніякому не пред'явлена підозра. Жодна кримінальна справа не передана до суду. Всі епізоди замовчуються, - впевнений адвокат Михайло Новиков.

Водночас в міліції говорять інше. Заступник начальника слідчого управління УМВС України в Черкаській області Дмитро Гусаченко, який теж прийшов на прес-конференцію, коментує, що за всіма фактами порушені кримінальні провадження і проведений великий обсяг роботи.

- Проведено ряд експертиз, опитано багато людей тощо, - говорить міліціонер і розповідає про випадок, який трапився торік 11 жовтня, коли було побито керівника товариства. - Через два дні за цим фактом було порушено кримінальне провадження. Але в заяві, яку написав Скрипка, не було й слова про вимагання грошей. Лише коли пройшов місяць, з'явилася ще й заява про вимагання грошей.

Пан Дмитро зазначає, що протиріч у цій справі дуже багато. Що ж до випадку з гранатою, то він говорить про порушення провадження, розглядаються різні версії. Що ж до гранати, то з нею нині працюють експерти.

Водночас, як повідомляють ЗМІ, у самому селі про Федора Скрипку відгукуються не надто добре, говорячи, що він не хотів віддавати людям їхні паї.

Поділитись

Коментарі

Вгору