Моделі з Черкас розповіли про “роботу мрії”

20 лютого 2018, 14:23

Зйомки, покази, дизайнерський одяг і вечірки – перші асоціації з моделінгом. Але навіть в однієї з найбільш завидних професій у світі є недоліки. Чотири молоді моделі родом із Черкас розказали нам, через які труднощі вони проходять на шляху до мрії та вигідних контрактів, пише in.ck.ua.

Важко не тільки фізично, а й морально – ти далеко від рідних і близьких

Модель із досвідом Валерія Ефестерева не планувала займатися моделінгом. І вже тим паче не хотіла, щоб це стало її основною професією. Але вийшло інакше. Дівчина вже брала участь у показах “Ukrainian Fashion Week”, працювала за контрактами в Польщі, Болгарії, Китаї, Індії. Щоб вийти на міжнародний модельний ринок, вона докладала максимум зусиль і чекала вигідних контрактів від агентств.

- Я навчалася в Києві, одного разу в соцмережі мені написав менеджер модельної агенції, яка організовувала кастинг. Він розпитував про зріст і параметри. Мене зацікавила пропозиція, так я потрапила на першу модельну роботу. Потім почала відвідувати різні кастинги і в результаті дісталася до “Ukrainian Fashion Week”. Величезні переваги роботи – це можливість подорожувати, знайомитися з різними людьми і покращувати знання англійської. Контракт здебільшого розрахований на 2-3 місяці, за які ти встигаєш познайомитися з життям і культурою тієї чи іншої країни. Я двічі працювала в Китаї, двічі в Індії, в Гонконзі, Польщі та Болгарії. Ця робота нічим не легша за всі інші. Тільки на перший погляд здається, що моделінг – це просто. У тебе не тільки страждають спина й ноги, бо цілими днями доводиться стояти на підборах, це ще й дуже складно морально – ти далеко від рідних і близьких, у тебе є тільки ти сама. З планами на майбутнє теж складно: я не знаю, де буду завтра, тож плани з таким ритмом життя не мають сенсу, - розповідає модель Валерія Ефестерева.

Я зустрічала неймовірно красивих дівчат зі складним характером, вони сиділи без роботи

Вікторія Пандея почала займатися моделінгом у 14 років. Перший контракт на роботу в Шанхаї отримала у 18 років. Самостійно ухвалила рішення і поїхала. Вікторія вважає, що для моделі найважливіше – характер та енергетика.

- Після модельної школи я зрозуміла, що у мене є всі шанси працювати в цьому бізнесі. Дуже хотілося подорожувати і побачити світ. Я сприймала моделінг як можливість реалізації та заробітку. Звичайно, все виявилося набагато більш складним, ніж я собі уявляла. Брудні апартаменти, ранній підйом на роботу, дивні "руммейтки", зарплата, яку доводилося “вибивати” майже силою. Основні проблеми професії – ти часто перебуваєш далеко від дому, твоє оточення непостійне. Святкувати день народження або Новий рік з малознайомими людьми – для мене звично. Також робота дуже псує волосся та шкіру, після кожної поїздки доводиться довго відновлюватися. Ти ніколи не знаєш, скільки зможеш заробити наступного місяця, багато речей взагалі від тебе не залежать. Головний плюс – можливість подорожувати, побачити усі куточки світу. Я працювала в Китаї (Шанхай, Гуанчжоу), Індії (Нью-Делі), Таїланді (Бангкок), Греції (Афіни). Найбільше вдалося заробити в Індії, але дуже сподобалося жити в Китаї. Найближчим часом планую працювати в Європі. Найважливіше для моделі – її характер і енергетика. Звичайно, зовнішність теж важлива, але її замало. Я зустрічала неймовірно красивих дівчат зі складним характером, вони сиділи без роботи. Потрібно завжди бути "найс", завжди в настрої, створювати позитивну атмосферу під час зйомки - зауважу 22-річна модель Вікторія Пандея.

Доводиться розраховувати тільки на себе

Анастасія Коротка з Черкас тільки починає свій шлях у моделінгу. Дівчина вже побувала у двох країнах і отримала контракт з відомим модельним агентством.

- Спочатку я займалась в модельній школі, проходила курси з дефіле та фотографії. А в результаті підписала контракт з одним із найкращих модельних агентств України. Вперше поїхала на роботу в Китай на 3 місяці, там рекламували одяг і весільні сукні. Друга поїздка – в Туреччину на 2 місяці. Хоча я відвідала лише дві країни, але вже маю досвід. Як на мене, найскладніше в професії – необхідність розраховувати тільки на себе. Наприклад, той же переліт – летиш сама, може бути дві чи три пересадки. З Китаєм, наприклад, різниця в часі – 6 годин. Харчування, звичаї та традиції зовсім інші. До всього цього маєш швидко звикнути. Для моделі важлива робота над собою: заняття спортом, правильне раціональне харчування, мінімум шкідливих звичок. І найважливіше – це впевненість в собі. Майбутнім моделям хочу побажати залишатися собою і нічого не боятися, - говорить черкаська модель.

Складнощів немає – є досвід

Перспективна модель Надя Іщук із Черкас провела за кордоном майже два роки і зупинятися не збирається. Дівчина впевнена в тому, що потрібно не просто любити свою роботу, а жити нею.

- Я прийшла в моделінг зовсім випадково 5 років тому. Потім перші зйомки, спалахи фотокамер, накладні довгі вії та яскравий макіяж. Хіба не про це мріють усі дівчата в 13 років? Потім усе набагато серйозніше – перші контракти за кордоном, подорожі, ще більше зйомок, нові знайомства і перша зарплата. Я провела за кордоном понад два роки. Була в Китаї, Тайвані, Індонезії, Таїланді, Малайзії. У професії мені допомогло реалізуватися агентство “ProModels” – за це їм низький уклін і величезне спасибі. Складнощів у моделінгу немає – є досвід! Завдяки йому я щодня стаю сильнішою і витривалішою. Особливість моделінгу полягає в тому, що у тебе є можливість побувати за лаштунками всіх красивих обкладинок і рекламних зйомок, подорожувати по світу і рекламувати бренди, на які в дитинстві ти дивилася з захопленням, - ділитися думками 18-річна Надя Іщенко.

Моделінг – цікава, але не завжди легка робота. Для того, щоб отримати контракт і досягати нових успіхів у модельному бізнесі, треба не просто мати гарну зовнішність, але й добре розбиратися в задачах, які ставить перед тобою модельне агентство, правильно будувати стосунки із замовником і професійно працювати на зйомках. Гарна зовнішність – важлива, але не 100% запорука успіху. Дівчата родом із Черкас радять всім майбутнім моделям не боятися пробувати себе в новій сфері і працювати не тільки над зовнішністю, а й над характером і харизмою.

Поділитись

Коментарі

Вгору