Мобілізованим працівникам можуть скасувати збереження середнього заробітку

08 липня 2022, 13:32

Роботодавцям мобілізованих українських захисників можуть дозволити більше не платити їм середню заробітну плату. Відповідні зміни до законодавства уже запропонували народні депутати, проте поки не підписав президент України Володимир Зеленський, пише Deutsche Welle.

Депутати від "Слуги народу" під час розгляду законопроєкту №7251 внесли поправку, яка може дозволити роботодавцям не платити заробітних плат своїм мобілізованим працівникам. 

"Внесена депутатами поправка змінює лише одне слово. Але надалі може багато чого змінити для військовозобов'язаних, покликаних на службу під час мобілізації", – зазначає видання.

Як зазначається, якщо президент підпише законопроєкт, то за мобілізованим зберігатиметься лише місце роботи та посада.

Автором поправки до закону є "слуга народу" Галина Третьякова. Вона вважає, що мобілізовані під час служби в армії отримують достатнє фінансове забезпечення. 

"Потрібно було знімати цей тягар із роботодавців, адже вони платять податки, за рахунок яких формується утримання наших військових, вони зараз ще виплачують заробітну плату, а ще потрібно, щоб вони розвивали економіку", – вважає Третьякова.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

Економічно доцільно. Ці два слова – так звати кілера нашої “соціалки”. Що ж дивного в тому, що пані Третякова за нього знов згадала?

Вгору