Дивне зникнення майже 800 кущів троянд може бути помстою підприємця, – Бондаренко

28 квітня 2015, 21:58

f_9425256881361454981

Директор КП "Дирекція парків" Микола Бондаренко здивований, чому ніяких звернень про знищення кущів троянд у сквері за Будинком рад до його підприємства не надходило і підтримує створення комісії, яка буде з'ясовувати, що сталося з квітами.

Про це він повідомив у коментарі "Про все".

- Ніяких офіційних звернень, ніяких запитів, ніяких листів про те, що дерев’яні піддони, якими накривали клумби, можуть погано вплинути на квіти до"Дирекції парків" не надходило. Я поїхав учора після матеріалів у ЗМІ подивитися на клумби у сквер. На трьох клумбах квітів немає. Я підтримую створення комісії, яка буде з'ясовувати, що сталося з цими квітами, чи насправді вони не прижилися, чи їх викопали, чи їх хтось викрав. Тому що оголошувати подібні заяви тоді, коли троянд вже немає, дуже просто. Але як тепер перевірити, куди вони ділись? – заявив Бондаренко.

За його словами, дошки не могли пошкодити кущі, оскільки вони накривали клумби на висоті 40 см і троянд не торкалися.

- Дошки вкладалися по колу клумби, між трояндами встановлювалися стовпчики, і зверху вони накривалися на висоті 40 см, тому троянд вони не торкалися. Перед встановленням дощок спілкувався з цим підприємцем Биковим з приводу можливості встановлення подіумів на цих клумбах. Він мені сказав, що якщо буде холодна зима, то це навіть добре, що квіти не померзнуть, - зауважив директор КП.

Він не виключає, що такі дії підприємця можуть бути помстою, оскільки у цьому році Биков програв усі тендери на озеленення міста.

- Програв у тому числі і «Дирекції парків». Можливо, це якась помста. Ці питання потрібно дослідити. Я вчора дізнався про кущі троянд від журналістів, чому не було звернень до комунального підприємства не зрозуміло. Це наче якесь замовлення, - дивується Микола Бондаренко.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору