Мобілізації на Черкащині уникають, прикриваючись хворобами

24 квітня 2015, 15:56

827093

В області розпочалась відправка військовозобов'язаних черкащан, призваних  за п'ятою хвилею  мобілізації. 

Як розповів обласний військовий комісар Євген Курбет, понад тисячу чераських хлопців та чоловіків буде відправлено до навчальних частин Рівненської, Київської та Львівської областей. Цими днями (24- 26 квітня) будуть інтенсивні відправлення.

Щодо четвертої хвилі мобілізації, то обласний комісар каже, що з поставленим завданням Черкащина упоралася. Нагадаємо, що під час четвертої хвилі до Збройних сил було призвано понад 2,5 тисячі військовозобов'язаних.

- І при підведенні підсумків у генеральному штабі ми отримали подяку, - зазначив Євген Курбет.

Також він зазначив, що є й такі, хто намагається ухилитися від мобілізації. І якщо в західних областях мігрують за кордон, то в нас пробують прикритися медичними довідками.

- З території області великої міграції військовозобов'язаних немає. У нас проблема - це стан здоровя військовозобов'язаних та призовників. Складно судити про те, умисно це чи ні. Але трапляються такі випидки, коли вони кажуть, що нині хворіють і до військкомату прийдуть після того, як вилікуються. А потім, коли приходять, то приносять документи, за якими треба або відстрочку давати, або звільняти від служби через стан здоров'я. Тому була проведена нарада із лікарями, - зауважує Курбет.

Водночас військовий комісар додає, що серед черкаських чоловіків та юнаків і справді є ті, хто має справжні проблеми зі здоров'ям. Це сколіоз, виразки шлунку, хвороби серця.

Поділитись

Коментарі

Вгору