Заяву від активістів суддя Бабенко розцінив як тиск (документ)

24 квітня 2015, 15:29

1

Сьогодні, 24 квітня, представники Координаційної ради сил Майдану Черкащини зустрілися із в.о. голови Апеляційного суду області Володимиром Бабенком у його кабінеті. Предметом розмови стала заява, складена активістами на ім’я судді а також до Ради суддів України, пише ГромЧе.

– У понеділок мають відбутися вибори голови Апеляційного суду.  Координаційна рада сил Майдану Черкащини радить пану Бабенку утриматися від участі у виборах доки не буде остаточно підтверджено чи спростовано усі факти, котрі дискредитують його, – пояснила позицію активістів Наталка Вернидуб. – Йдеться про заяви судді Бондаренка про тиск. Є багато питань до роботи пана Бабенка у майданівські часи. Окрім того у відкритих джерелах є інформація про аферу з будівлею, яка б мала належати Апеляційному суду, але була передана в приватну власність. І тут знову ж таки фігурує ім’я Бабенка.

 

Передати заяву Володимиру Бабенку прийшло троє активістів. Щоправда, під час зустрічі із суддею стався казус – представник Самооборони не підтримав позицію решти. Виявилося, що сам він добре знає голову суду і не вважає заяву адекватною.

2

Сам же Володимир Бабенко повідомив, що заяву від Координаційної Ради сил Майдану Черкащини розцінює як тиск.

– Для мене це також принципова позиція. Як я не можу брати участь у виборах? – звернувся він до активістів.

– Гадаю, що як під час Майдану знаходилась можливість щоб суди працювали уночі, так і зараз ви можете знайти законний юридичний спосіб уникнути цих виборів, – відповіла Наталка Вернидуб.

Володимир Бабенко зазначив, що прийме до відома заяву активістів, однак це навряд чи вплине на його рішення.

– Якщо я не буду брати участь – а я всім озвучив що обов’язково братиму, то таким чином я визнаю, що все, що написав цей псевдосуддя Бондаренко – правда. Цього я допустити категорично не можу. Я подумаю, але можу зараз дати 99% вірогідності своєї участі у виборах,  – повідомив він.

Суддя припустив, що акція активістів є замовною.

– Для мене дуже дивно що за день до виборів виникають такі заяви, – відзначив він.

Поділитись

Коментарі

Вгору