На уманському кладовищі вкрали двері з туалету (фото)

24 квітня 2015, 16:17

3

До поминальних днів на уманських кладовищах «Олександрівка», «Софіївська Слобідка», «Міщанка» було наведено лад: розчищено чагарники, встановлено баки для сміття, вказівники і туалети. Все було зроблено для того, аби уманчани мали змогу гідно вшанувати пам’ять померлих родичів. Та, на жаль, не всі жителі міста оцінили виконану роботу.

2

4

Не минуло і тижня, як новостворені сміттєзвалища з’явилися на кладовищах. І це при тому, що контейнери для сміття стоять поруч порожні. Проте найбільше обурення викликає факт крадіжки дверей туалету на кладовищі «Софіївська Слобідка».

5

«Я навіть не знаю, як це назвати. Гори сміття складені біля баків. Баки пусті. Невже важко сміття кинути в бак, який вже приготований. Це ж роблять не чужі люди, це уманчани. Це наше ставлення до нашого рідного міста, - коментує ситуацію начальник відділу житлово-комунального господарства Станіслав Назаров. - Поставили більш-менш цивілізовані туалети на кладовищі «Софіївська Слобідка», пройшло буквально 3 дні, соромно сказати, зняли двері з туалету. Я дуже засмучений таким ставленням уманчан. Такого, чесно кажучи, не чекав».

6

За інформацією виконкому Уманської міської ради

Поділитись

Коментарі

Вгору