МХП продовжує допомагати Канівщині у боротьбі з COVID-19

22 жовтня 2020, 15:05

Благодійний фонд “МХП – Громаді” та ПрАТ «Миронівська птахофабрика» продовжують підтримувати медустанови Канівського району у подоланні коронавірусу. За останній тиждень їх представники двічі передавали нове обладнання у Канівську ЦРЛ. Загальна вартість чергової допомоги МХП Канівщині– 183 тис. грн.

Як інформує прес-служба холдингу, Центральна районна лікарня Канева отримала 4 кисневі концентратори, 5 ультрафіолетових бактерицидних ламп та монітор пацієнта на загальну суму понад 180 тис. грн. За словами головного лікаря Віри Шапошник, сьогодні в інфекційному відділенні ЦРЛ в наявності 8 кисневих концентраторів і всі вони задіяні, тому додаткові 4 серйозно підсилять можливості лікарні. Монітор дозволить комплексно спостерігати за основними показниками життєдіяльності пацієнтів, лампи будуть використовуватися для знезараження приміщень.

Канівську ЦРЛ віднесено до лікарень першої хвилі у лікуванні хворих на коронавірус. Лікарі відзначають, що все отримане обладнання є вкрай необхідним для міста, яке вже більше місяця (з 14 вересня – ред.) перебуває у «червоній зоні».   

Як повідомляв «Про все», 20 жовтня у приміщенні Черкаського обласного діагностичного центру відбулася передача медикам закладу сучасного дороговартістного обладнання та засобів індивідуального захисту для протидії поширення коронавірусу на суму понад 850 тис. грн. Зокрема, закуплено відеофіброларингоскоп фірми «Карл Шторц» вартістю 580 тис. грн. Всі закупівлі продовжують здійснюватися через платформу «Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19», яка консолідувала зусилля влади, бізнесу та громадськості Черкаської області у боротьбі з коронавірусом.

Зазначимо, з початку пандемії агрохолдинг МХП перерахував до загальнонаціонального фонду протидії коронавірусу 55 млн грн. Ще 15 і 14 млн направлено на потреби Вінницької та Черкаської областей відповідно (регіони присутності компанії).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору