В МХП підбили підсумки тримісячної боротьби проти COVID-19 (відео)

03 липня 2020, 13:16

У пресслужбі “МХП-Громаді” розповідають, що за цей період підприємство знаходило спільні рішення для влади, бізнесу та громадськості. За три місяці вони не відступали від домовленостей та оперативно реагували на потреби медзакладів. 

Попри труднощі в роботі платформи "Спільнодія Черкащини: здолати Covid-19" за три місяці її функціонування вдалося не лише забезпечити медзаклади Черкащини засобами індивідуального захисту та обладнанням для протидії коронавірусу, а й налагодити тривалі партнерські відносини.

Це буде важливо для подальшої роботи платформи, яка зможе залучати бізнес спільно з владою та громадськістю до не менш потужних проєктів на рівні не лише Черкащини, а й України загалом.За період карантинних заходів кошти, виділені малим і середнім бізнесом Черкащини, витрачалися суто за призначенням. МХП як ключовий партнер проєкту оперативно організовував закупівлі та допомагав у цьому й Черкаській агенції регіонального розвитку.

Як наголосив координатор Черкаського обласного штабу з протидії коронавірусу Руслан Пономаренко, компанія як соціально відповідальний бізнес виконала всі обіцянки та взяті на себе зобов'язання по допомозі Черкащині в боротьбі з COVID-19.

Поділитись

Коментарі

Вгору