МХП – один із кращих роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років

23 лютого 2023, 09:28

Компанія МХП увійшла до рейтингу ТОП 25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років. Результати рейтингу були оголошені під час щорічного форуму для HR-спеціалістів HR-POINT 2023.

Компанія зацікавлена у стратегічному розвитку кадрового потенціалу як на локальному, так і на національному рівнях, тому щороку інвестує ресурси у навчання молодих спеціалістів. Одним з напрямів такої діяльності є програма МХП з дуального навчання, яка адаптує теоретичне навчання студентів у закладах освіти із навчанням на робочих місцях.

Вже кілька місяців студенти аграрних навчальних закладів здобувають практику і на виробничих підрозділах ТОВ «НВФ «Урожай». Серед них 21-річний Микола Джулай, студент 4 курсу Уманського національного університету садівництва. Його навчальний заклад один із 19, з якими співпрацюють підприємства компанії МХП у Київській, Вінницькій, Черкаській та Дніпропетровській областях.

Хлопець проходить виробничу практику на базі ВП Степанці ТОВ «НВФ «Урожай». Він - молодший агроном.

Перший день на виробничому підрозділі, зізнається Микола, був для нього суцільним відкриттям.

«Приміром, в університеті я отримав достатній багаж знань з механізації, але, на жаль, він не надто знадобився, адже в сучасному агровиробництві технології пішли далеко вперед. Тут немає старих тракторів та сівалок, а є сучасна техніка, яку потрібно було освоювати на місці. Тут використовують сучасні технології, про які нам і не розповідали. Проте не передати словами відчуття, коли тобі дали можливість самому налаштувати сівалку чи вирахувати норми висіву сільгоспкультур», - ділиться хлопець.

За словами регіонального директора ВП Степанці Володимира Братаніча, у процесі виробничої практики студенти детально ознайомлюються з майбутньою професією, вчаться працювати в колективі, поглиблюють теоретичні знання та набувають практичних навичок раціонального використання матеріальних ресурсів, поліпшують інженерні знання у роботі з технікою, з планування посівів, обліку й аналізу. Практика також дає можливість студентам остаточно визначитися з професійним вектором.

 «Програма дуальної освіти в МХП покликана дати можливість кращим студентам аграрних та технічних вищих навчальних закладів здобути в обраній професії практичні уміння та навички. Змістовне наповнення програми формується відповідно до сучасних стандартів та запитів агровиробництва. Але найперше дає студентам розуміння аграрної професії як інструменту для економічного розвитку та продовольчої безпеки країни», - переконана старший бізнес-партнер з персоналу «Урожаю» Валентина Крижановська.

Микола ж каже, що він з професійним вектором вже визначився:

«На першому курсі на потоці в нас було 80 осіб, на другому – трохи більше 50, а до четвертого дожили самі стійкі. Відсіялися ті, хто помилився у виборі професії, кого батьки направили, іншого вибору не було або місця бюджетні. Для мене сільське господарство – це інноваційні способи обробітку ґрунту, сучасна техніка, цифрові технології та інструменти у землеробстві, сучасні методи селекції. А ще це простір поля, вітер, дощ та сонце. Я зі своїм вибором не помилився».

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору