“МХП – Громаді” на Катеринопільщині урочисто відкрили громадську майстерню (фото)

11 вересня 2020, 17:20

Днями у Єрках на Катеринопільщині урочисто перерізали стрічку з нагоди відкриття громадської майстерні. На урочистості завітали представники Cherkasy Regional Development Agency, Благодійного фонду "МХП - Громаді", партнери та жителі Єрок.

Дякуючи спонсорам за реалізацію проєкту, голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий зазначив, що відкриття громадської майстерні дасть можливість місцевій молоді якісно проводить дозвілля, навчатися і перймати досвід у місцевих майстрів. Для старшого покоління - це можливість продовжити життя зламаним речам або самотужки, або звернувшись до досвідченого фахівця тут, на місці, без зайвої потреби їхати в районний чи обласний центр.

Директорка "МХП - Громаді" Тетяна Волочай зазначила, що цим проєктом вдалося об’єднати зусилля громади, влади, спонсорів, фінансового донора і запустити громадський простір не лише для надання послуг населенню, а й для розвитку і навчання людей. Громадська майстерня в Єрках може стати хорошим прикладом і для інших сіл та містечок Черкащини, де громада готова до реалізації успішних практик.

Як зазначила директорка АРР Любов Ропало, спыльними зусиллями намагалися не просто реалізувати ідею з ремонту приміщення і заповнення його інструментами. Цей проєкт про молодь, про нові вміння і навички. Вона побажала, щоб люди тут здобували нові вміння і були конкурентними.

Бюджет проєкту та джерела фінансування: Черкаська агенція регіонального розвитку виділила близько 70 000 грн, БФ «МХП – Громаді» - 499 000 грн, ПРООН - 570 000 грн. Загальна сума - 1 139 000 грн.

Зазначимо, громадську майстерню було створено в межах грантового проєкту "Запуск громадських майстерень у 3 громадах Черкаської області", який впроваджується у межах спільного проєкту "Посилене партнерство для сталого розвитку", що реалізується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції. Проєкт реалізував Благодійний фонд "МХП – Громаді" за фінансової підтримки МХП та активної участі громади. Співавтор проєкту – Черкаська агенція регіонального розвитку.

Мета проєкту – підтримка та розвиток підприємницького потенціалу жителів громад у сфері побутового обслуговування, надання жителям громади високоякісних побутових послуг, наближення їх до місць проживання громадян.

Ще дві майстерні було відкрито в Степанцях Канівського району та Медведівці Чигиринського району. Громадська організація «Клуб науки «Кварк» та Громадська організація «ПрешсЛаб» наповнили майстерні заходами для місцевих жителів.

Директор ТОВ "НВФ "Урожай" Олександр Воскобойнік протягом усього періоду реалізації проєкту підтримував ініціативу та сприяв якнайшвидшому завершенню виконання робіт.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору