Міжнародні місії визнали вибори в Україні – МЗС

26 травня 2014, 17:29

Спостерігачі відзначили відсутність порушень під час волевиявлення.

Ряд міжнародних місій, які спостерігали за президентськими виборами в Україні, назвали їх такими, що відбулися, і високо оцінили організаці, - повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс у понеділок, 26 травня.

"Міжнародні спостерігачі визнали вибори в Україні такими, що відбулися і відзначили високий рівень організації виборчого процесу", - наводить слова Перебийноса korrespondent.net.

Перебийніс зазначив, що серед цих міжнародних місій, насамперед, Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини ( БДІПЛ), Організація за демократію та економічний розвиток (ГУАМ), Канадська місія, а також численні спостерігачі з багатьох країн світу.

Одночасно міжнародні спостерігачі також відзначили відсутність порушень під час волевиявлення, а також оголосили, що вибори були мирними, незважаючи на ситуацію в країні.

"Спостерігачі та місії відзначили відсутність правопорушень під час виборів, а також відсутність фактів перешкоджання волевиявленню громадян, і відзначили, що вибори пройшли мирно, не зважаючи на ситуацію з безпекою в деяких регіонах, де неможливо було забезпечити волевиявлення громадян" , - резюмував Перебийніс.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору