Міцних духом черкащан кличуть служити до елітних військ

18 лютого 2015, 23:50

1

На Черкащині шукають надійні кадри для підрозділів Військово-Морських Сил України. Йдеться про елітні війська, які на сьогодні виконують надважливі завдання державного значення, інформує ГромЧе.

– Ці люди довели свою вірність та професіоналізм. За час проведення антитерористичної операції, підрозділ втратив двох бійців. Причому, один із хлопців загинув за трагічної випадковості, – констатує координатор програми в Черкаській області Олександр.

Потрапити до когорти «кращих з кращих» є шанс у фізично сильних та морально витривалих чоловіків, згідних боронити власну державу попри все. Таким людям готові запропонувати контрактну службу на рік або ж на три роки. Зі свого боку військовики гарантують гідне забезпечення та повноцінну спеціальну підготовку.  Контрактники матимуть і всі преференції, гарантовані державою учасникам АТО.

– Однозначно ми повинні рухатися у напрямку професійної армії. Маємо гуртувати навколо себе патріотично налаштованих та адекватних людей, – вважає Олександр. – Можете повірити мені, як учаснику АТО,  що на передовій найважливіше – надійне плече поряд. Ось що реально рятує життя.

Потрапити на контрактну службу до елітних підрозділів можуть чоловіки, котрі вже отримали повістки про мобілізацію і навіть ті, хто не мав досвіду військової служби, однак не бажає відсиджуватись «в тилу». Щоправда, перевага надаватиметься людям із військовою спеціальністю. Зокрема, танкістам, артилеристам, зенітникам та іншим штурмовим військовим учбовим спеціальностям.

– Мушу розчарувати тих, хто ще вірить, що війна його не торкнеться. Ми самі мусимо не просто зупинити цю напасть, а повернути український прапор на чільне місце,  – відзначає координатор програми.

Зацікавлені можуть звертатися особисто до координатора за телефоном (068)835-57-99 або ж до військоматів за місцем проживання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору