Містяни розказали меру, що він має зробити для Черкас у новому році

07 січня 2015, 13:40
IMG_1190-424x296

Фото Про все

Відремонтувати дороги, збільшити кількість тролейбусів, відновити спортивні секції та встановити дитячі майданчики - таких дій від міського голови Черкас Сергія Одарича чекають у 2015 році  черкащани. Своїми думками містяни поділилися з журналістами "Про все" під час вуличного опитування.

Марія Прохорівна, пенсіонерка:

IMG_1481

Фото Про все

- У 2015 році на вулицях Черкас хотілося б бачити більше тролейбусів, особливо, щоб вони у вихідні дні їздили. У суботу та неділю люди теж постійно кудись поспішають, щось планують,  а тролейбусів у ці дні не дочекатися! Тому порадила б міському голові пустити по місту більше тролейбусів. А ще хочу, щоб війни не було, але це вже не від міського голови залежить.

Андрій Дзюгань,  торговий представник:

IMG_1485

Фото Про все

- У нас уже непогані парки та сквери, хотілося б аби ще каштани по бульвару не знищували. Постійна біда Черкас - дороги, їх би треба врешті-решт нормально поремонтувати, також і про бордюри не варто забувати.  Обов'язково потрібно ще більше дитячих майданчиків.  Роботи насправді дуже багато! Але, якщо захотіти, то все можа встигнути всього-на-всього за один рік. А рівнятися можна на Львів, адже там наче в справжній Європі.

Галина Даниленко, пенсіонерка:

IMG_1483

Фото Про все

- Передусім потрібно закінчити війну, щоб діти не гинули. А в Черкасах, як на мене, головним завданням 2015 року має стати доведення до толку доріг. Також хотілося б, щоб були робочі місця, щоб працювали, як колись заводи.  Хоча я думаю, що він (міський голова - ред.) абсолютно нічого не зможе зробити!

Євгеній Мовчанюк, інженер-еколог:

IMG_1484

Фото Про все

- Подивіться на дорогу, подивіться на те, як люди паркуються у центрі міста!  Наш центр просто забитий машинами. Порівняйте, наприклад, з Вінницею. За п'ять років це місто сильно змінилося. Там є куди піти, там оновлений центр, через кожні 50 метрів стоять урни для сміття. А в нас навіть смітників обмаль і папірця немає куди викинути. Тож у Черкасах куди не глянь - скрізь щось валяється. Тому в 2015 році можна було б розпочати саме з такої дрібниці - встановлення смітників. Також потрібно розванатажити центр міста від машин, щоб не паркувалися на газонах. За таке потрібно штрафувати, а потім розробити і саму систему розвантаження.

Юрій Нижегородцев, безробітний:

IMG_1486

Фото Про все

- Потрібно щоб міський голова подбав про збільшення в Черкасах робочих місць. Відремонтував дороги, щоб відшукав кошти для збільшення в місті спортивних секцій. Щоб наші діти не байдикували та не псували зір комп'ютерами, а займалися спортом. Для цього треба розвивати спорт, а відповідно - і збільшити зарплату тренерам. Ви так і перекажіть міському голові! Також "Азот" повинен допомагати місту.

Поділитись

Коментарі

Вгору