Міст через Дніпро перекриють на чотири місяці

10 червня 2017, 12:10

Черкаський міст перекриють для проведення ремонтних робіт із 15 червня на 4 місяці, пише "Інфоміст".

Про це під час вчорашньої сесії  облради заявив начальник управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу ОДА Сергій Чубань.

Водночас, як повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, рух черкаським мостом через Дніпро на час ремонту здійснюватиметься у спеціально відведений час.

Зокрема, дамбу буде відкрито щодня з 6 до 9 ранку, а також із 16 до 19:00.

– Рух буде обмежено, оскільки технологія виконання робіт потребує максимального обмеження руху, щоб уникнути вібрацій на штучній споруді, яку слід буде ремонтувати методом заливання нової монолітної плити. Це єдине сполучення Правобережжя і Лівобережжя, тому замість повного перекриття руху діятиме часовий режим, – сказав Демиденко.

Перші обмеження руху транспорту на дамбі почнуться уже 15 червня.

Поточний середній ремонт планують завершити за чотири місяці.

– Паралельно буде здійснюватися ремонт дамби протяжністю 12 кілометрів іншим підрядним підприємством. Роботи відбуватимуться паралельно. Для якіснішого виконання робіт обмежуємо рух. Просимо всіх водіїв поставитись до цього з розумінням, оскільки це – необхідний крок до оновлення дорожньої інфраструктури Черкаської області, – заявив дорожник.

Коментарі

Вгору