Міський голова Черкас представив нових керівників двох комунальних підприємств

09 липня 2018, 09:23

На фото: керівник КП "Черкаситеплокомуенерго" Павло Карась

На сьогоднішній нараді міський голова Черкас Анатолій Бондаренко представив нових керівників комунальних підприємств - "Черкаситеплокомуенерго" та "Черкасиінвестбуд".

Нещодавно керівниками цих підприємств стали депутат Черкаської міської ради Павло Карась та екс-заступник очільника міста Геннадій Шевченко.

На фото: керівник КП "Черкасиінвестбуд" Геннадій Шевченко

- Підприємство знаходиться не в найкращому стані. Окрім багатомільйонних боргів тут ще й низький рівень зарплатні. Це призводить до відтоку спеціалістів. Для виправлення ситуації потрібно змінювати тарифи і закладати туди більшу вартість зарплатні, - розповів новий керівник КП "Черкаситеплокомуенерго" Павло Карась.

Також він зазначив, що вже час розпочинати підготовчу роботу до опалювального сезону. Та наголосив, що від сьогодні оплату за послуги підприємства можна здійснити на сайті або оплатити послуги безпосередньо контролерам, які відтепер матимуть банківські термінали для отримання оплати.

Володимир. сказав:

Так Карась лікар за освітою.Які комунальні підприємства? Де фахові знання?

Черкащанка сказав:

Усе “вірно”! Треба починать із змінювання тарифів та із заганяння людей у справжнє пекло! Раніше так усі раділи теплу у хаті взимку, а тепер, як подумаєш про жовтень-місяць, так аж моторошно стає. Знову “зуби на полку”…Людиною себе почуваєш, поки немає опалення. А тут ще й оцей “карась” зі своїм уставом.

Саша сказав:

Пошли вон карась с теплосетей

Глеб сказав:

карась начал обанкрочивать предприятия он хочет перекроить всех оставить только в одном месте всех это будет остановкой и множеством аварийней зимой которые никто не сможет устранить пока не поздно карася нужно убрать

галина сказав:

якраз там і треба поставити діагноз…

Вгору