Міські VS спортивні: як відрізнити кросівки

06 вересня 2022, 17:11

Кросівки для різних видів спорту відрізняються між собою за візуальними та технічними характеристиками. До того ж взуття для тренувань часто можна використовувати для повсякденного носіння — вони схожі дещо дизайном. Коли ви вирішили купити кросівки в Мегаспорті, варто одразу зрозуміти, для чого і як ви можете їх використовувати. Тож розберемося з відмінностями.

Міські кросівки: особливості

Звичайне взуття для повсякдення має переймати деякі характеристики у спортивних моделей. Проте їхні властивості не є обов’язковими. Головні відмінності таких кросівок:

  • тверда та більш зносостійка підошва через жорсткість асфальтного покриття та вулиць;
  • обов’язковий протектор для кращого зчеплення з дорогою;
  • витягнутий ніс для кращого розташування стопи без незручностей під час довгої дороги.

Особливість міських кросівок, яку вони більшою мірою запозичили у спортивних, — наявність надійної амортизації. Під час постійних рухів, довготривалих мандрівок та променаду на скелет людини йде досить велика напруга. Кожен наш крок — це ударна механічна дія, що впливає на хребці. Тож амортизація здатна зменшити це навантаження.

Характеристики спортивних кросівок

Взуття, що з самого початку було призначено для спортивних тренувань та великих навантажень на ноги, виготовляється з урахуванням всіх можливих ризиків. До нього одразу багато вимог: амортизація, еластичність, гнучкість, зносостійкість, форма задньої частини та ширина передньої, проникнення повітря, матеріал для верху, протектор на підошві.

Для того щоб відрізнити поміж інших кросівок спортивні моделі, можна звернути увагу на характерні особливості:

  • гарний протектор та частіше гумова підошва для кращого зчеплення;
  • круглий ніс носка для підвищення аеродинамічних властивостей (особливо для силових тренувань);
  • наявність текстильних вставок або сітки для проникнення повітря.

Частіше спортивні моделі на поверхні поєднують в собі текстильні вставки та шкіру. Також вони мають бути набагато легші за вагою, щоб не заважати спортсменові.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору