Міська влада запросила до Умані на роботу ізраїльських поліцейських

13 жовтня 2015, 20:15
Фото: nv.ua

Фото: nv.ua

Для забезпечення правопорядку в районі паломництва протягом всього року, уманська міська влада запросила до міста ізраїльських поліцейських, - повідомляє УНН-Центр з підсумкової наради з питань організації прийому брацлавських хасидів.

Паломники-хасиди приїздять до Умані не лише на святкування Рош-га-Шана, а й на інші свята, котрі проходять протягом року. Є і та категорія вірян, які постійно мешкають в місті.

"Порушники правопорядку в місті є як серед уманчан, так і серед хасидів. Тому нещодавно прозвучала пропозиція, щоб ізраїльські поліцейські, котрі приїжджають на Рош-га-Шана, залишалися в Умані цілий рік. Їх може бути двоє або один. Це питання було вже озвучене послу Ізраїлю. І мені хотілося б, що він зі свого боку звернувся у відповідні структури Ізраїлю. Можливо, щоб наші органи внутрішніх справ також звернулися із відповідними листами, аби полегшити роботу. Потрібно, щоб була людина, яка дійсно буде відслідковувати дотримання законодавства на території міста Умань", - говорить заступник міського голови Людмила Кирилюк.

Коментарі

Вгору