Міська влада нарешті призначила громадські слухання – після прийняття бюджету, – Жуковська

03 лютого 2014, 20:15

Не пройшло і 3,5 місяців, як міська влада врешті-решт спромоглася призначити дату та місце проведення Громадських слухань, у відповідь за звернення 26 тисяч городян. Хоча за законом, ці слухання мали б відбутися не пізніше ніж через 15 днів після подачи заявки громадянами.

Про це написала Почесний президент ПАТ "Азот" на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Що це міняє, спитаєте Ви. Звісно – можна говорити, що чиновники та депутати просто знехтували, злегковажили думкою більше ніж 10% населення. Але тут є і чіткий прорахунок. Якби Громадські слухання призначалися вчасно, то тоді громада мала б цілком конкретний вплив на формування бюджету міста. Зараз же, ми можемо тільки вимагати звіт про використання коштів бюджету минулого року та заслухати інформацію про пріоритети бюджету цього року.

Отже, слухання відбудуться 11 лютого. Проте ми все одно будемо вимагати, щоб міський бюджет, затверджений на минулому засіданні сесії, був оприлюднений в засобах масової інформації. Ми хочемо, щоби люди, які прийдуть на слухання, могли завчасно ознайомитись з пріоритетами фінансування міста. Розмова має бути предметною і конкретною. А не звичайною відпискою чиновників у дусі «на це немає коштів».

Також наболілими є питання транспортної реформи. Ще раз підкреслюю свою позицію - мова не йде про так звані тролейбуси АЗОТу. Ми хочемо почути однозначну відповідь – куди поділися із минулих бюджетів розвитку кошти, передбачені на транспортну реформу? Коли у місті ця реформа врешті-решт почне реалізовуватися? Яка ситуація із розслідуванням щодо витрат на закупівлю нових світлофорів та введення їх в експлуатацію?

І одним із найважливіших питань, які ми хочемо порушити на слухання – це подолання корупції. Поєднання депутатами повноважень чиновників, на наше глибоке переконання, є основною причиною неефективності та корупційної міської влади. Як може депутат, голосуючи бюджет, розподіляючи його як чиновник уникнути корупційних звинувачень? Саме в цьому – головна проблема всіх проблем міста. Саме тому, у Черкасах зникли 30 мільйонів на нові тролейбуси. Саме тому за завищеними цінами закуповувалися нові світлофори, за таким же корупційним принципом здійснювався ремонт доріг. І останні заяви та розслідування правоохоронних органів засвідчують цей факт. Депутат має бути відірваний від можливості розподілу наших грошей.

Крім того, дуже цікавим є питання зарплат таким депутатам-чиновникам, які виплачують із міського бюджету. Ми отримали довідку щодо премій та матеріальної допомоги, які отримують чиновники депутати. Отримані цифри багатьох людей зацікавлять і дадуть пояснення, чому ж ці депутати-сумісники так тримаються за свої теплі місця.

Запрошую усіх долучитись до обговорення цього питання. Матеріали щодо бюджету та концепції транспортної реформи, за яку були заплачені кошти ще у 2012 році, можна отримати в приймальній Громадської Ради в четверг/ п’ятницю.

Всі, хто хоче висловити свою думку на слуханнях, запрошую записуватись на виступ в приймальній Громадської Ради. Приєднуйтесь. Без вашої позиції купка чиновників та депутатів, у теплих, гарно оплачуваних кабінетах буде і надалі вирішувати за вас вашу долю!

Поділитись

Коментарі

Вгору