Міська влада готова піти на підвищення плати за проїзд у маршрутках

10 липня 2018, 13:08
Звернення атовців до міської влади

фото: "Про Все"

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету громадські активісти та представники ветеранських організацій звернулися до міської влади з приводу відмови перевізників перевозити пільговиків. 

- Було б доречно розірвати всі договори з тими перевізниками, які шантажують людей з обмеженими можливостями,  - зазначив громадський активіст Дмитро Кухарчук.

Також активісти вимагали, щоб міський голова скликав широку нараду із перевізниками та пільговиками, аби знайти спільну мову.

Натомість міський голова заявив, що місто готове піти назустріч перевізникам та підняти вартість проїзду, але за умови виконання перевізниками низки вимог від міської влади.

- Ми готові підтримати думку перевізників про підняття вартості проїзду, але за умови, що вони будуть і надалі возити пільговиків. Не весь час, а лише у визначений, - сказав міський голова Анатолій Бондаренко.

У той самий час заступник міського голови Юрій Ботнар зазначив, що фахівці обрахували вартість тарифу для перевізників і він становить 4,28 гривень.

- Спеціалісти з ЧДТУ обрахували соціально-обґрунтований тариф і він становить 4,28 гривень. Обрахувати економічно-обґрунтований тариф неможливо. Адже перевізники не надають достовірні дані щодо своєї діяльності, або дають недостовірну інформацію, - сказав він.

Окрім всього, представники організацій воїнів АТО заявили, що вони готові на акції не лише під стінами Черкаської ОДА, а й під стінами Кабінету Міністрів.

У результаті переговорів було досягнуто домовленості про проведення широкої наради міської влади з перевізниками та за участю представників пільговиків. Попередньо її мають провести завтра, 11 липня, о 12 годині, у кабінеті 206 Черкаської міської ради.

Імя сказав:

І знову пільговики будуть кататись безкоштовно, а громадяни будуть платити за себе і пільговиків?

Ольга сказав:

Не дай Боже вам колись так “кататися”! Ви ще пожалійте себе за те, що пенсіонери їздять у тролейбусах безкоштовно, а ви платите за себе та “за них”!

Павло сказав:

А таки правда – чого я маю платити за себе і за того хлопця? Давайте нарешті перейдемо до монетизації пільг, щоб кожному пільговику видавали певну суму на поїздки, а платили всі однаково. Це одразу зніме питання і із обліком перевезення пільговиків, і з претензіями щодо збитковості громадського транспорту.

! сказав:

Правильно, утром невозможно сесть в маршрутку – одни инвалиды едут. А так всем по рублю и, хочешь едешь, хочешь пешком идешь.

Сергій сказав:

Все правильно. Капіталізм і пільги несумісні. Закон має бути один для всіх.

Черкащанка сказав:

Сергію, от коли ви станете пенсіонером із копійчаною пенсією, тоді побачите, як ви будете згадувати про “капіталізм” та “закон один для всіх”!

Клчерга сказав:

А ви вважаєте що пенсіонери неповинні платити за проїзд ?моя бабця пережила 2 голодомору і 2і війни , а і метро 5комійое платила. Ось так не шановні Ольга .

Ольга сказав:

А ви вважаєте, що мене можна не поважати за те, що я маю СВОЮ думку? При чому тут ваша бабця, яка пережила голодомор? Тоді були одні часи, зараз – інші! Я не проти монетизації, але не треба та категорично висловлюватися про інвалідів. Ви теж від цієї категорії громадян не застраховані. Не треба так спілкуватися із людьми, нешановний “клчерга”!

черкащанин сказав:

есть закон о монетизации, его просто нада выполнить и проблема решится. А то что денег мало им на покатушки, это никого не волнует, все согласно закона. Простые жители города не должны страдать из-за их хотелок. Все платится с городского бюджета, тоисть с налог горожан. Почему горожане должны платить за льготников?

1 сказав:

Есть закон про льготы -вот пусть и выполняют наши вожди

юзр сказав:

Пусть платят! А халява на тралику.. нафиг повышать за щёт других

Вгору