Міська рада просить обмежити проведення розважальних заходів у День пам’яті жертв голодоморів

24 листопада 2017, 13:14

У суботу, 25 листопада, в Україні – День пам’яті жертв голодоморів. На останньому пленарному засіданні сесії Андрій Куча виступив із депутатським запитом, в якому просить обмежити проведення розважальних заходів у місті.

«Упродовж останніх днів звертав увагу на численні рекламні оголошення з інформацією про вечірки в різних розважальних закладах 25 листопада, – підкреслив Андрій Куча. – Вважаю такі заходи неприйнятними в день жалоби за мільйонами українців, що померли голодною смертю в 1921 – 1923, 1932 – 1933, 1946 – 1947 роках».

Реагуючи на запит депутата, міський голова Анатолій Бондаренко дав протокольне доручення підготувати та розіслати листи установам і закладам, які планують на 25 листопада розважальні заходи, з інформацією про неприпустимість проведення в цей день таких програм.

Нагадаємо, цієї суботи, 25 листопада, в Черкасах відбудуться заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів.

Так, о 14.30 біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів у Соборному парку (з боку вул. Смілянської) відбудеться церемонія покладання квітів і поминальна панахида. Після чого о 15.20 від Соборного скверу стартує жалобна хода до Соборної площі (вул. Смілянська – бульв. Шевченка, з непарного боку).

О 16-00 на Соборній площі вшанують пам’ять померлих загальнонаціональною хвилиною мовчання та в знак скорботи запалять свічку пам’яті.

За повідомленням прес-служби Черкаської міської ради.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору