Міський голова просить розібратися із вивезенням великогабаритного сміття

24 червня 2019, 09:10


Очільник Черкас Анатолій Бондаренко доручив сформувати рейди з поліції та місцевих мешканців, аби перевірити, як у Черкасах викидають та вивозять сміття.

- Чому на "Митниці" з'являється шифер, якщо там немає жодного будинку з такою покрівлею. У мене таке відчуття, що сміття до Черкас звозять навіть із навколишніх сіл, - сказав Бондаренко під час ранкової наради.

Також Анатолій Бондаренко зауважив, що в Черкасах є безліч фахівців від муніципальної інспекції до департаменту ЖКГ. Тому це неправильно, що міський голова разом із секретарем о 5-тій ранку організовує вивезення великогабаритних відходів

Коментарі

Надежда сказав:

Безмежно обурює те, що останнім часом місто Черкаси перетворилося в сміттєзвалище! Дуже соромно за самих жителів, які залишають сміття поза контейнерами, зносять непотрібні меблі, одяг та інший непотріб тим самим засмічуючи прилеглу територію! Але ж і питання з вивозу цього сміття також залишається відкритим?! Чому комунальні служби його не вивозять, та до яких пір місто буде сміттєзвалищем?! Адже майже в кожному дворі міста Черкаси біля контейнерів з сміттям є сміттєзвалище усякого мотлоху, який мало того, що псує вид, так ще й є легкозаймисим і несе загрозу пожежі! Наведіть порядок!

Вгору